Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátnőd Instagram képei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőd Instagram képei alá idegen férfiak írnának dicsérő kommenteket, mit reagálnál?

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
arconrúgnám magam, amiért regisztráltam, és azt olvasom, ahelyett, hogy a barátnőmmel basznék.
2015. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
csadort húznék rá és kimetszeném a csiklóját, ha reklamálni merészelne.
2015. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

Mint a Herkulesben a titánok:

"Szétmorzsolom..jéggé fagyasztom...hamuvá égetem... elfújom,mint a port.."

2015. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem történne meg ez velem, mert azok a típusú csajok akik ilyen magamutogatóak és nárcisztikus személyiségűek, kifejezetten taszítanak. :)
2015. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 bor zoltán ***** válasza:
100%
Meglepődnék,kizárt hogy kitegyen ilyen képet
2015. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Instagrammon nem engedik a meztelen képeket úgy tudom, a kérdésben nem ezekre gondoltam. Maximum mélyen dekoltáltakra, semmi több!
2015. márc. 19. 19:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Majd kuld nekik a csajod priviben. Biztos rendszeresen megvan a kozos maszti mindenfele idegen pasival webkameran! ;)
2015. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért kéne azokra neked reagálni? Nem te kaptad a kommenteket, hanem a barátnőd. Majd ő lereagálja őket, ha akarja. Én egyébként nem szoktam ezekre visszaírni, csak az ismerőseimnek. És egyébként megcáfolnám azt is, hogy csak a meztelen (ami nem engedélyezett), vagy a mélyen dekoltált fotókra írnának. Én pl. garbós-farmeres képre is kaptam már dícsérő kommentet idegenektől, igaz nem csak férfiaktól, nőktől is. Pedig ezen igazán semmi nem látszik ki, csak a kézfejem, illetve az arcom. Az Insta nagyon nem az, aminek gondoljátok. Persze vannak unintelligens felhasználók, de őket gyorsan tiltólistára szoktam helyezni.
2015. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

"Az Insta nagyon nem az, aminek gondoljátok. Persze vannak unintelligens felhasználók, de őket gyorsan tiltólistára szoktam helyezni."


A tény, hogy te egy frigid és narcisszista pcsa vagy még nem változtat azon, hogy az instagram, meg hasonló pózólós-fotómegosztó oldal alkalmi szexpartner keresőként üzemel a gyakorlatban könnyelmű csajok és pénzes pasik számára.

2015. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy sikerült 100%-ig pontosan meghatározni a személyiségem, te nagyon ügyes ember vagy!
2015. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!