Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 25 éves, két gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves, két gyerekes pasinak mennyi esélye lehet a huszonéves nőknél?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm,aki csak akkor szólt hogy terhes,mikor màr nem lehetett elvetetni,ráadásul ikrek születtek.Komolytalan kapcsolat volt,a gyerekek születése után megpróbáltam rendezni a kapcsolatunkat,de nem ment,úgyhogy szétmentünk,a gyerekeket megszerettem,minden hétvégén látogatom őket(2 évesek).
2015. márc. 19. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
persze, sőt! :)
2015. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ikrek?:) de édesek lehetnek:) azert gratulalok:))
2015. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na ne !!! nem te húztad a rövidebbet te csak egy hétvégi apuka vagy.A csajnak viszont sokkal nehezebb a dolga-e téren.Minden esélyed meg van rá hogy 20-on éves barátnőd legyen,csak most ne légy felelőtlen.
2015. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

persze h lehet.

23/l

2015. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bor zoltán ***** válasza:
Gondolom nem a töpörtyűkkel mész randira,ugyhogy csaj lessz más tészta hogy amikor kiderül marad e
2015. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mennyi a tartásdíj ?
2015. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hármasnak igaza van. Egyedülálló anyaként sokkal nehezebb új kapcsolatot kialakítani. Neked csak annyi gondod lehet ebből, ha sok tartásdíjat fizetsz és nem marad pénzed. De ez is csak akkor probléma, ha anyagias nővel jössz össze.
2015. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha valaki igazán megszeret, akkor el fogadja azt is hogy van már gyermeked(id). Engem biztos nem zavarna ha a páromnak lenne már gyermeke. 19/L
2015. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, biztos vannak olyan nők akiket nem zavarna...(engem pl igen), de szerintem találni fogsz olyat akinek nincs gondja azzal, hogy neked már gyerekeid vannak. Amúgy gratulálok hozzájuk:)
2015. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!