Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi azt mondja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja a feleségének hogy nem csalja meg mert ilyen külsővel nem lehet kalandokba bonyolódni azzal a feleségről is ítéletet mond?

Figyelt kérdés

Képzeljük el az alábbi párbeszédet.

Feleség: megcsalsz? Tudom hogy igen!

Férj: Hülye vagy? Megcsallak? Én? És mégis kivel? Hát nézz már rám! Kopaszodó pocakos ráncosodó templom egere hapsi vagyok. Ki a jó francnak kellenék? Még ha pénzem lenne.

Feleség: Nekem kellesz.

Férj: Na ja. Max neked.



Na most ez kimondatlanul azt is jelenti: kinek kellek? Csak neked a hozzám hasonló középkorú fonnyadásnak indult valakinek, aki tulajdonképp csak megszokásból van velem együtt.


Vagyis a pasi magával együtt az asszonykáról is ítéletet mondott.

Egy fonnyadt szarnak tartja magát-de az asszonyt is.


Rosszul látom?


2015. márc. 20. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet igen, lehet nem.

Nem hinném hogy direkt célzott arra hogy ronda vagy.

Szerintem mivel felhoztad hogy megcsal téged, erre mondta azt hogy ő senkinek sem elég jó és ezért képtelen téged megcsalni,(nem hinném hogy meg akarna) és te vagy az egyetlen aki őt elfogadja olyannak amilyen.

2015. márc. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez olyan mintha azt mondanám: Én nem lopok. Mit lopnék? Nincs mit.

Nem azt mondom hogy kikérem magamnak a kérdést én nem lopok nem vagyok tolvaj!


Nem. Azt mondom, lopnék én ha lenne mit, de nincs mit így nem lopok.


Rosszul látom?

2015. márc. 20. 08:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nem ismerlek titeket. Gondolj bele ha a te önbizalmad is a béka segge alatt lenne és a férjed kérdezné ezt, miközben fel is vagy háborodva hogy miért gondolja ezt rólad.

Lehet hogy úgy értette ahogy te gondolod, viszont ne zárd ki azt sem hogy tényleg a szituáció szülte a dolgot.

2015. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is van benne egy ilyen felhang.
2015. márc. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jól érzed... viszont ha reális akarsz lenni, nézz tükörbe, hogy igaza van-e és csak utána sértődj meg.
2015. márc. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bence_ ***** válasza:

Önértékelési gondja van.

Terelt, kibújt a válasz alól.

Tart a reakciódtól ezért kerüli az őszinteséget.

2015. márc. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a hülye női logika! Á! Nem hiszem el!
2015. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy sértődésről egyáltalán szó van?

45 elmúltam, csókolommal köszönnek nekem úgy nézek ki mint a saját öreganyám. Egy vén szottyadt szar vagyok magam is így gondolom magamról.

Mi vár rám még az életben? Van egy szar minimálbéres melóm, mely a vasárnapi boltzár miatt eleve kétséges meddig tart még, és amúgy is esélyes hogy lapátra tesznek hamarosan pusztán a korom miatt.

Aztán indulhat a nagy vergődés közmunka és társai hogy ne haljak éhen a nyugdíjig. Ha megélem és nem visz el addig valami betegség.

Ez vár még rám az életben.

Tényleg nem ördögtől való a gondolat, hogy minek az egész.

Inkább irány a Duna aztán csók.


" és csak utána sértődj meg."

2015. márc. 20. 10:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Elemzem: a ferjed megsertodott, hogy gyanusitod. Keves az inertekelese. Es meg rosszul is nez ki hozza valoszinuleg. O eszervekkel probalja alatamasztani sz igazat, hogy nem csal meg. Nem sertegetni akart. SzeRintem szeret Teged, innen a felhaborodasa. De termeszetesen a testbeszedebol sokkal tobbet tudnek mindani Neked. OszInte, szokimondo tipus. A hazudoS hapsik ilyenkor az egekig magasztalnanak Teged. TapasztalaTom alapjan. N
2015. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!