Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tette ezt velem a fiu?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel fel eve ismerjuk egymast, kezdetektol fogva szimpatizaltunk egymassal, de "olyan" ertelemben csak akkor kezdtunk el ismerkedni mikor minkdettonk komoly kapcsolatanak vege lett. Ez par hete tortent, nagyon jokat beszelgettunk ez ido alatt. Mondta, hogy jol esik neki, hogy erdeklodo vagyok, kedveskedem neki, es en is ugy ereztem, hogy nem kozombos velem kapcsolatban, tehat nagyon jol ereztem magam vele. Mikor el kellett utaznia 1-2 napra, akkor is sokszor irt, hogy gondol ram... Aztan 2 nappal ezelott naluk voltunk es igy par het ismerkedes utan megtortent a dolog. Kicsit sem bantam semmit, utana meg sokaig beszelgettunk, mentunk egyutt erre-arra, szoval jo elmeny volt. Aztan ezutan jott a hideg zuhany, nema csend egeszen mostanaig, majd kozolte, hogy ennyi volt es semmi tobbre ne szamitsak, remeli en sem szerettem bele. Nagyon pofara estem, tobbet ereztem ennel iranyabol is. Arra gondoltam, hogy lehet, hogy tul korai volt a dolog... De elronthat egy tul korai szex egy alakulo kapcsolatot? Es ha igen, mit tehetnek, hogy "jova tegyem" es valahogy folytathassuk amit elkezdtunk? Tenyleg beleszerettem... Persze ezt neki nem arultam el. Ilyen ugyesen tudna jatszani egy ferfi, hogy igy felreertsem? :( Mindketten 21 evesen vagyunk.
2015. márc. 20. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt megszívtad.
2015. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
Igen, szerintem elronthatja a túl korai szex. Én még szűz voltam, de a barátom nagyon akarta és nem tudtam neki ellent mondani, pár hét után megtörtént. És ennyi volt.
2015. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Es mit tehetnek ilyenkor, hogy visszakaphassam? :(
2015. márc. 20. 11:03
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Férfinál olyan nincs hogy túl korai szex, ilyen csak nálatok van.

Az eszedbe sem jut hogy csak meg akart bas.ni???

Nekünk nem minden szex jelent kapcsolatot, és mielőtt kérdezed...igen akár hónapokig is "rohanunk" egy jobb csaj utánn a szexért, de ha megvolt akkor ennyi.

Fogadd el hogy csak felpróbált, és hagyd békén!!!!

2015. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Fiúként mondom ezt, de néha szégyellem azt, hogy ilyen "sorstársaim" vannak...
2015. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

Hát nagyon semmit.

Ő tipikusan az a fiú aki szép szavakkal hitegetett, te elhitted és egy numerára jó voltál.

Hagyd őt, és inkább keress egy olyan fiút aki megbecsül.

Azt, hogy elronthatja e a korai szey a kapcsolatot, nagyon szubjektív.

Én a párommal a második randinkon lefeküdtem és már egy éve együtt vagyunk.

Ez vagy bejön vagy nem.

De inkább nem.

2015. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kapod vissza,mert csak szexre kellettél neki. Sajnálom.
2015. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3%

Gondolom ilyen "üritős" lány lehetsz, hogy jól nézel ki de nem annyira hogy járjon veled, vagy zizi vagy és csak üriteni voltál jó, de lehet hogy majd keres ha megint sok lesz a spermája.

Te leszel a gyks üritőslány:DDDD

2015. márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
könnyen jött, könnyen ment...
2015. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Én is "üritenék" jöhetek hozzád?

Csak az előzőket idézve.....de komolyan, szívesen jönnék rámférne most, és lehet többet kereslek majd.

Vagy ezt csak írták hogy "üritős lány" vagy?

2015. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!