Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mint azt a legtöbben hangoztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint azt a legtöbben hangoztatják, házasságban is kell a magánszféra. Mármint nekik! Mert házastársuknak még a .. át is átkutatnák! Nem képmutatás ez?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 08:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez az.

Kell a magánszféra mindkét félnek. Mi megadjuk a férjemmel. Csak oda vissza működik.

2015. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Épeszű ember nem kutat a másik után. Ha csak eszébe jut, az a kapcsolat reménytelen.
2015. márc. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Az képmutatás persze. Az pedig ostobaság, ha általános tendenciának állítod be, és ezzel a magánszféra legitimitását kérdőjelezed meg.


Igazából nem tudom, mi volt a célod a kérdéssel.

2015. márc. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as, ugye joggal feltételezem, hogy még nem ébredtél fel teljesen?
2015. márc. 21. 08:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit írsz, az az. De azt nem értem, miért mondod azt, hogy ezzel mindenki így van. Nekem a telefonom, sms-eim, emailjeim, pénztárcám és a táskám tabu. Abba senki sem nyúlhat/olvashat bele, csak én. Viszont én sem nyúlok a férjem telefonjába, emailjeibe, pénztárcájába. Nem bontjuk fel egymás leveleit. Amit én elvárok, azt én is betartom.
2015. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

"Kedves 3-as, ugye joggal feltételezem, hogy még nem ébredtél fel teljesen?"


- Ugye joggal feltételezem, hogy bal lábbal keltél fel, hogy már most ismeretlenül provokálsz másokat?

2015. márc. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Igazad van, képmutatás. Mi 8 éve vagyunk együtt, minden jelszó le van mentve a gépen bárki akkor néz be amikor akar, persze nem szoktunk, de ha kintről bekiabálok, hogy nézze már meg jött e e-mail vagy milyen sms-t kaptam simán be tud lépni. Ott ahol már kutakodás van nem normális. Mondjuk szerintem a se ahol tabuk vannak...de ez én vagyok.
2015. márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt hangoztatja, hogy kell a magánszféra, az általában ő maga is betartja, és nem kutakodik a másik holmijában. Akik kutakodnak, azok olyanokat szokták hangoztatni, hogy a házasságban minden közös, nincsenek titkok egymás előtt, és hasonlókat... Csak tudnám, hogyha nincsenek titkok, akkor minek kell kutakodni???
2015. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális, ha van tabu? Nem szeretek más pénztárcájába nyúlni, és azt sem szeretem, ha az enyémbe belenyúlnak. Az emailjeim rám tartoznak, nem mintha titkaim lennének, de az, hogy a barátnőm épp milyen lelki válságon megy keresztül, nem tartozik rajtam kívűl senkire, még a férjemre sem. Elvégre nekem írta meg, nem a férjemnek. Szerintem meg az a nem normális, ha a valaki azt hiszi, hogy attól, hogy párkapcsolatban, házasságban él, akkor mindig mindent tudni kell a másikról, és a másik fenekében lenni, elvégre nem kell a magánszféra...
2015. márc. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Normális esetben képmutatás. Annak viszont oka van, ha az addig jól működő kapcsolatban valamelyik fél kutatni kezd, érdemes ezt tisztázni.
2015. márc. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!