Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordulhat, hogy miattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy miattam nem jár oda?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki hihetetlenül félős, szorongós és ideges, de ezt úgy kell elképzelni, hogy nem tud az emberre nézni sokáig, csak pillanatokra, nagyokat nyel, és olyan halkan beszél, hogy nem lehet hallani. Volt egy hely, ahova nagyon gyakran járt egy barátnőjével, amikor ott voltam, szinte mindig láttam. Általában kettesben voltak, de egyszer odamentem beszélgetni hozzájuk. Nem vette rosszul a közeledésem, csak átkozottul nehéz volt kommunikálni vele, barátnője mindig magunkra hagyott, körülbelül negyedórát sikerült általában dumálni, utána mindig valami rossz kifogás kíséretében elhúzott, ilyenkor már nagyon durván ideges volt. Hol beszéltem vele, hol nem, de utóbbi időben megszaporodtak a közeledési kísérletek részemről, ám már egy ideje nem látom őt. Barátnője néha-néha benéz, de nem sok időre. Egyszer egy szokatlan időpontban voltam az adott helyen, láttam, hogy az utcán jönnek az épület felé, intettem, majd megtorpant, és elindultak másfele.

Van egy nagyon, nagyon rossz érzésem, hogy miattam nem jár már oda - és ez hihetetlenül rosszul esik. Nem akartam vagy célom elüldözni őt, nem másztam rá (annyira), és ha ennyire zavarom, igazán megmondhatná (vagy ha ő nem is, barátnője). Szerintetek ennyire zavarnám?


2015. márc. 21. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
ez a csaj alapból halott ügy..
2015. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Basszus én is félénk lány vagyok,na de ilyen pofátlanságot...

Ez a csaj nem százas,hagyd a fenébe. Te szépen próbálsz kialakítani vele kapcsolatot,beszélgetni próbálsz ő meg mindig elfut? Na meg a másik,ha jön szembe velem egy ismerős és int nekem a minimum annyi, hogy megvárom és megkérdem mi újság vele, nem kerülöm el inkább pofátlanul,akármennyire is csendes lány vagyok.

A leírtakból nagyon szégyenli magát tőled,biztos jó pasinak tart,tetszel neki de úgy véli te nem állnál le vele soha,ezért úgy próbál könnyíteni az érzésein,hogy nem lesz veled egy közegben.

De még ha kialakítanátok egy kapcsolatot is,halott ügy lenne ahogy az első is írta, a csajnak súlyos önbizalomhiánya van amiből brutális párkapcsolat lenne.

Azt mondom, hagyd a fenébe. Nem tettél te semmi rosszat, az ő saját ügye-baja amiért nem jár már arra a helyre.Ne hibáztasd magad,inkább keress egy normális csajt :)

18L

2015. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
plusz egy a #2-nek
2015. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd nyugton. Nem biztos hogy tetszel neki, ha elfut mindig. Akkor szoktam elfutni egy fiú közeléből, ha azt akarom hogy békén hagyjon, de nem akarom lekoptatni.
2016. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!