Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korai hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai hogy együtt aludjunk?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves barátom és én is 14 éves vagyok! Nagyon szeretjük egymást.:) jó tudom hogy sokan azt gondolják ily korban nem lehet ilyen nagy szerelem bla bla bla...de az szerintetek nem korai hogy ilyen fiatalon együtt aludjunk? Semmi szex...ő sem akarja és én sem még azt..túl fiatalok vagyunk ahhoz még.csupán csak ilyen együtt alvás:) Nektek erről mi a véleményetek?:D

2015. márc. 21. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan :)

16/l

2015. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem nincs vele semmi gond :)
2015. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészségetekre és sokáig. 21/F
2015. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos :) Miért ne aludhatnátok együtt? :) Csak nyugodtan! :)
2015. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan aranyos :)


Szerintem nem. Ha értelmesek vagytok (úgy tűnik azok vagytok) - akkor miért ne?


Lesznek akik szerint még ehhez is fiatalok vagytok, lesznek olyanok is akik cinikus mosollyal mormogják, hogy a barátod tuti többet akar majd... De velük ne törődj.


Aludjatok együtt. Én saját emlékeimből tudom, hogy 14 évesen szívesen együtt aludtam volna, akiért akkor odavoltam (majdnem össze is jöttünk).


És még valami: Ne csodálkozz azon, ha valami keményet érzel majd "lent"... Mivel 14 évesek vagytok ne nagyon hívd fel rá a figyelmét vagy lepődj meg. Kedvesen megjegyezheted a dolgot. Természetes folyamat lesz, ha ez megtörténik...


Oh, de irígyellek titeket :) Ha sikerül meggyőzni a szüleiteket (ez még gond lehet) akkor egy szép, nyugodt és lelki értelemben vett intim éjszakátok lesz. (nem szexuális értelemben).

2015. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 America Singer válasza:
Cukik vagytok! Szerintem nyugottan!😘14/l
2015. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megtehetitek, de szerintem még korai.

Az rendben, hogy az első ilyennél semmi különös nem történik... és a másodiknál?

A második pedig gyorsan jön az első után!

2015. márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!