Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhozta az összeköltözést....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhozta az összeköltözést. Szerintetek jó ötlet? Belém szerethetett?

Figyelt kérdés

Még tavaly előtt megismerkedtem egy idősebb férfivel (28 volt akkor). Jóban lettünk, csak ő az a fajta volt, aki szeret független lenni, folyton utazott, bulizott, nem is Magyarországon élt, csak vannak itt barátai, 16 éve költözött el innen. Ő a Tökéletes Pasi.

Nagyon szoros lett a kapcsolatunk, 0-24 beszélgetünk és nekem ő volt az első (nem a szexre hajtott). Sokat találkozunk, a szüneteket folyton együtt töltjük, meg volt néhány, amit én kreáltam magamnak, ha esetleg az országban volt.

Nem vettem túl komolyan a pasit sokáig, csak jó volt valakivel együtt lógni, meg tényleg, teljesen más, mint a korosztályomban lévők, bár néha a legőrültebb dolgokat segít megtenni és minden buliban ott volt.

De az a helyzet, hogy én nyáron külföldre költözöm, ott tanulok tovább és ő ott él... Felhozta az összeköltözést és én nem tudom, hogy ezzel mit kezdjek.


Beszéltem erről a legjobb barátjával és azt mondta, hogy nem igaz, hogy még nem esett le, hogy totál belém van zúgva és nem azért repül péntekenként ide, hogy a budapesti látképet nézegesse.

De nem hiszem, hogy egy 30 éves férfi, aki bárkit megkaphatna, beleszeretne egy 18 éves lányba.


2015. márc. 21. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetnél boldog, de végülis az önsajnálatnak is megvan a maga bája.
2015. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
... tényleg nem hiszel a saját szemednek? :O
2015. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért szeretett beléd, mert más nem volt belé szerelmes. Amióta beléd szeretett, nem érdekli, hogy bárkit megkaphatna, csak téged akar. Ha szereted őt akkor költözzetek össze, ha nem, akkor szakítsatok SOS mert ha hitegeted és berág akkor neki lesz igaza.
2015. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennyire naiv nem lehetsz. Te tényleg azt gondoltad, hogy poénból akaszt le a szögről akárhányszor hazajön? Poénból kedves veled? Poénból fekszik le veled?

Miért kell problémát generálni abból, amivel semmi gond nincs. Kedvel téged, ez nyilvánvaló. Rajtad múlik...

2015. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!