Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Intoleráns csajnál érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intoleráns csajnál érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

Ha valaki neki nem tetszőt mond, kidobja.

Például megkérdezte volt barátját, hogy szerinte kövér-e, barátja megjegyezte: ne haragudj, de egy picit felszedtél pár kilót, de ettől függetlenül még mindig gyönyörű vagy. Vagy valami ilyesmit. És kész. Szakítottak. Mert "lekövérezte". Két hónap után. Ennyi.

Másikkal randizott, volt már csók is, másnap nem találkoztak. Hívogatta a srácot, az nem vette fel. Orvosnál volt, rosszul lett, csaj elküldte a 'csába. Indok? "Engem aztán ne vegyenek semmibe!"

És ehhez hasonló nyalánkságok. Kerüljem, mint macska a forró kását, vagy próbálkozzam be?


2015. márc. 21. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, hogy téged milyen indokkal fog dobni, úgyhogy próbálkozz és majd írd meg, köszi!
2015. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Ami azt illeti ennél a lánynál vannak problémák.


Neki vagy egy tökéletes férfi kell (ami nincs, ahogy tökéletes nő sincs) vagy egy nagyon önmagát a nőnek alárendelő férfi aki próbál úgy csinálni mindent ahogy ez a lány mondja.


De még ez sem megoldás. Itt komolyabb problémák vannak, az ok a csajszinál keresendő.


De szerintem kerüld, ha nem szeretnél bajt. Sok öröm nem származna neked ebből a kapcsolatból. Inkább keress valami - ilyen téren - értelemesebb és toleránsabb nőt.


Ennek a lánynak nem való párkapcsolat. Tudom ez most elég keményen hangzott, de nem sértésből mondtam, hanem, mert az alapján amit írsz úgy tűnik neki nem igazán jön be a dolog.


Neki valami lazább kapcsolat való.


De Te kerüld. Csak bajod lehet belőle. (lásd még "sírás lesz a vége" - részedről legalábbis biztosan. Nem szó szerint (habár arra is van esély).

2015. márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dugd meg, aztán hagyd ott valami olyan indokkal, hogy pl. nem nyögött elég hangosan!
2015. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, az ilyen lányt tárgynak kell tekinteni és nem többnek.
2015. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hozzáse szolj

Az ilyen dögöljön meg!

2015. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!