Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért van velem a barátom, mert nem kelendő a nők körében?

Figyelt kérdés

Barátnőim mindig azt mondják, hogy csak azért van velem a pasim, mert a nőknek nem kell egy ilyen pasi.

Valóban vannak rossz tulajdonságai, de kinek nincsenek. Anyukájával él, önállótlan, semmi egzisztencia 30 évesen, de én ettől még nagyon szeretem. Barátnőim szerint ráadásul még határozatlan, csúnya, férfiatlan férfi is.

És azt állítják, hogy ha gazdag lenne vagy ezek a tulajdonságok hirtelen kelendővé válnának a nők körében, már rég elhagyna vagy megcsalna.

Valóban lehet, hogy amiatt van csak velem, mert én egy inkább csinosabb nő vagyok ő meg nem kelendő, tehát kapaszkodik belém, mert én vagyok a biztos neki. Így működtök pasik? Ilyenek a pasik?


2015. márc. 21. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán igen, talán nem, ezt csak ő tudja.

Attól még szerethet, ám az is igaz lehet, hogy ha kelendőbb lenne a nők körében akkor megszédítené a hirtelen jött önbizalom.

2015. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lehet, hogy kiélvezné, ha hirtelen népszerű lenne 30 év után

de emellett akár szerethet is

2015. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a barátnőidre köszönd meg hogy el mondták a véleményüket és szard le. Ha neked így jó akkor senkinek semmi köze hozzá. Igen amúgy van ilyen hogy a lehetőségbe kapaszkodunk. Nekem is volt hogy a barátnőmbe kapaszkodtam , úgy éreztem nem kapnák más nőt. De ettől függetlenül tiszta szívből szeretem. Később persze tanultam a dolgokból , hatalmas önbizalom nővekedésben volt részem. Azóta tudom ezt a hibát nem szabad el követni. Persze erre jó pár párkapcsolat után döbbentem rá. A lényeg pedig attól még szerethet tiszta szívből és ez a lényeg.
2015. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, de akár így van, akár nem, ott fogod hagyni hamarosan.
2015. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minek ellenségek neked, ha ilyen barátnőid vannak? :D
2015. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Nem tudjuk, de akár így van, akár nem, ott fogod hagyni hamarosan."


Nagyon nem ezt tervezem már 3 éve együtt vagyunk és én vele tervezem a jövőt, nagyon komolyan....

2015. márc. 21. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A szemet baratnoidet hanyagold es szerezz uj normalis baratnoket. Fogadjunk, hogy nekik nincs pasijuk. N
2015. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Oruljon a baratod h szereted
2015. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ezek a lányok a barátnőid?
2015. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!