Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizonyítsam be, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam be, hogy vele nem a bosszú miatt jöttem össze? Nem veszíthetem el

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel 3 hónapot együtt voltam és nagyon szerettem. A szakítás is megviselt, de az kiakasztott, mikor a "legjobb barátnőm" összejött vele (lefeküdtek, utána kidobta a csajt).

Ez nyáron volt, én szeptemberben nem kezdtem el itt, Pesten a gimit, hanem külföldre utaztam, apukámhoz és az ottani rokonaimhoz, az első félévben magántanuló voltam. Minden tökéletes volt, buliztam (nagyon sok barátom van) és totál azt hittem, hogy már nem érdekel ez az egész és majd csak szimplán levegőnek nézem a csajt, akivel előtte minden napot együtt töltöttem, minden titkomról tudott, olyan volt, mint a testvérem.

De nem így lett... Tény, hogy most ő lett mellettem a szürke kisegér (kicsit változtattam a megjelenésemen és a gardróbomon), de bosszút akartam állni rajta és megtettem, jó párszor. Voltak kicsinyes bosszúk, mint pl. a lépcsőn lefelé jövet a hátára estettem a kávémat, vagy órán a mögötte ülő lány beleépített a hajába pár rágót, vagy esetleg "eltűnt" a kilépő kártyája, ami nélkül délelőtt nem tud kimenni a suli területéről. Aztán ott voltak azok is, amikor az új "barátnőivel" voltam és elmondtam pár dolgot nekik, hogy régen az új barátnőjük mennyire utálta és lenézte őket, kavartam azzal a fiúval, akibe 13 éves kora óta szerelmes volt folyamatosan, csak a srác levegőnek nézte, bulikat rendeztem és tettem róla, hogy mindenki eljöjjön és nagyon jó legyen a hangulat, ő pedig otthon ült közben.

Február végén egy hajnalban találkoztam a bátyjával, akit nyár eleje óta nem láttam, mert Svájcban jár egyetemre, de jóban voltunk mindig is. Dumáltunk és ő nem tudta, hogy mennyire rossz a kapcsolatom a húgával, de nem mondtam el neki. És kavartunk, aztán összejöttünk rá pár napra...

Erre ma összevesztünk azon, hogy a húga mindent elmondott neki és hogy elég gonosz dolog, hogy más érzelmeit kihasználom azért, hogy egy harmadik embernek fájdalmat okozzak. De ez nem így van, én nem ezért akarok vele lenni.


16/L


2015. márc. 21. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el , de rég rossz ha bizonyítani kell.
2015. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
szerintem nézhetnél kicsit kevesebb amerikai tinifilmet és élhetnél többet a valóságban, akkor talán történnének is veled dolgok, nem kéne kitalálni. :D
2015. márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ekkora egy szemét vagy, akkor megérdemled.
2015. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Háát ne is haragudj, ez a viselkedés igazán nem válik a dicsőségedre. A barátnőd megbántott téged EGYSZER (ráadásul nem is voltál már együtt akkor az exeddel! És az exed csak kihasználta a barátnődet, tehát még ezzel is ő járt rosszul!), te meg azóta FOLYAMATOSAN szekálod a lányt, áskálódsz ellene, rosszat teszel neki. Meglepő, ha a bátyja ezek után nem akar járni veled? Én a helyedben egy kicsit sem csodálkoznék rajta.
2015. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Istenem, mekkora szerencsém van, hogy egy ilyen lányt sem ismerek!


21/F

2015. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megérdemled, hogy összeveszett veled. Ha van egy kis esze, ott is hagy végleg. Ezt te kreáltad magadnak, edd meg amit főztél.
2015. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

2. válaszadó?


Tudom, hogy követtem el hibákat, de ki nem állhatom azt a lányt...

A kérdésemre kaphatnék választ?

2015. márc. 21. 14:44
 8/11 acelsziv ***** válasza:

Összegezve: Egy szemét kis gennyláda vagy, aki élvezettel kavarja a s z a r t és tesz tönkre másokat OK NÉLKÜL.

És most csodálkozol, hogy mindez visszaüt rád. Hát most figyelj: Ez még csak a kezdet. Ennél már csak rosszabb lesz. Ugyanazt kapod vissza az élettől, amit te is tettél másokkal. Jól hangzik mi? Egyetlen pofont sem sajnálok tőled, amit majd kapni fogsz.

2015. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jézusom... :DD

Nem ok nélkül teszem. Egy utolsó ribi a csaj, régebben is szeretett mások barátaival kavargatni, mert szerinte neki semmi köze ahhoz, hogy a fiúnak van-e barátnője, vagy nincs.

Hát most jóban lettem azokkal a lányokkal, akik ki nem állhatták eddig sem.

2015. márc. 21. 14:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ez tetszik, te is úgy viselkedsz, mint egy utolsó ribi. Meg sem érdemled, hogy rád nézzen a testvére.
2015. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!