Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » [Meleg kérdés] Mit tegyek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[Meleg kérdés] Mit tegyek ha van egy srác akibe szerelmes vagyok, viszont van barátom is, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel jól elvagyunk, nincs semmi komoly baj.

Viszont van egy srác is, akivel régen jártunk, és most megint felbukkant az életemben, és nagyon szerelmes lettem belé :( És vele összejárunk, és folyamatosan nyomja, hogy hagyjam ott a barátomat, és legyünk megint együtt stb.

De igazából nem akarom ott hagyni a barátomat sem mert tök rendes és tök sokat segít az életben meg pl ő is ugyabban a munkában dolgozik amit én szeretnék majd csinálni a suli után (ő kicsit idősebb), és nagyon sokat tudna majd segíteni stb. Meg amúgy ad az életemnek egy tök jó stabilitást stb szóval őt sem akarom ott hagyni :(

És nem tudom, mit tegyek, ti melyiket választanátok?

19/F



2015. márc. 21. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából tök egyszerű a dolog. A jelenlegi barátoddal csak azért vagy együtt, mert előnyt/hasznot vársz tőle az életben...az mellékes, hogy jó fej és tök jól ki jössz vele. Nekem is van nagyon sok jó fej barátom, akivel jól kijövök, de nem élek velük párkapcsolatban.


Ha tényleg szereted a barátodat, akkor gondold végig, hogy megérdemli-e, hogy érdekből legyél vele, pláne, hogy félre-félre is kacsingatsz...

Véleményem szerint ez a szitu úgy is gáz lenne, ha nem lenne benne az ex...valakivel azért együtt lenni, hogy a hátán felkapaszkodva érjek el sikert...


Őszintén nem akarok pálcát törni a fejed felett, nem vagyok a cipődben, de szerintem ha kívülállóként végig gondolod, amit írtam, akkor van igazság abban, amit írtam...

2015. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ez elszomorit. Konkretan azert vagy valakivel, aki SZERET, mert anyagilag egy stabil hatteret biztosit neked.... gratulalok. Hagyd is a masik sracot, jobb neki ha nem egy ilyen szamito emberrel hozza ossze a sors... a jelenlegi parod meg remelem majd rajon, miert is vagy vele es szepen rad adja a kabatot.
2015. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vok számító!! Szeretem a barátomat is csak nem úgy mint az exem :(
2015. márc. 21. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt Jimmynek egy dala,melynek címe:Szemeddel látsz,szíveddel érzel....

El kell döntened,hogy a szemednek vagy a szívednek

hiszel.Létezik igaz szerelem,ha úgy érzed az első volt az,akkor a jelenlegi barátodat el kell hagyd,és visszatérni hozzá.Mindenesetre különböztesd meg az érzéseidet az életben szerezhető tárgyilagos előnyeidtől.Két embert nem tudsz szeretni egyszerre.

Ha meg hárman összeálltok,előbb utóbb valaki kiesik.

Sok Szerencsét! A döntés rajtad áll.

2015. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra kiváncsi lennék hogy az előző fiuval annak idején miért szakitottál? Ez sokat számítana a döntésemben a te helyedben.
2015. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!