Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátom?

Figyelt kérdés

Fél éve leszünk együtt, kezdetben rajongásig szerettük egymást. Gyönyörű első alkalmat varázsolt nekem gyertyákkal zenével és társai, minden hónapfordulón vacsorázni mentünk, hívott ha nem volt internetközelben és hiányoztam neki, én ágyba reggelit vittem neki és a szex is csodás. Az utóbbi egy hónapban megváltozott. Én is elkezdtem dolgozni, ő is dolgozik és sosem tud/akar időt szakítani rám, a találkozásokat kb én kezdeményezem, meg írni se nagyon szokott... Így egyre inkább azt érzem hogy elhidegülök. Miért csinálja vajon ezt? Komolyan annyi ideje nincs hogy írjon egy sms-t, hogy mi van velem?

Próbáltam már beszélni vele erről, de csak ":/" smiley-kat képes írni. Ha meg azt írom hogy hiányzol, az a válasza hogy oké. Mit kéne csinálnom? Én egy romantikus, imádnivaló fiúnak ismertem meg most meg egy se*ggfej lett.


20/L, 20/F


2015. márc. 21. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiábrándult belőled, másképp nem csinálná ezt!!
2015. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elmúlt a szerelem sajnálom :((

de majd lesz másik még fiatal vagyok :))

2015. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát az valóban magyarázat lenne csak nem tudom mi okból ábrándulhatna ki belőlem, mikor az összes fiúbarátja szerint a barátnő prototípust testesítem meg... Tényleg megkap mindent, nem korlátozom, örülök a sikereinek de van önálló életem nem csimpaszkodom rá meg ilyesmik. Ágyba kapja a reggelit, szexel amennyit akar, semmi oka nem lenne rá hogy így viselkedjen.
2015. márc. 21. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok de tudod 2 év után hasonlót éreztem mindent megadott mindent megkaptam egyszerűen minden tökéletes volt amire csak vágytam de valahogy úgy éreztem szép lassan kiszerettem belőle és nem tudok rá normális választ adni egyszerűen csak elmúlt a szerelem és úgy éreztem nem szeretnék többet vele lenni
2015. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!