Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennie? Semmit?

Figyelt kérdés
A batàtommal szakìtottam egy 1,5 évig tartó hazugság miatt, ami az volt, hogy megcsalt. Ezek után szakìtottam vele. Ilyenkor ha igazán szeret nem kellene értem küzdenie és megtennie mindent, hogy vissza szerezzen ha esetleg tud?!

2015. márc. 21. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi van veled, semmi?
2015. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretne, miért csalna meg? Nem szeretett, szóval ne csodálkozz :D
2015. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért, másfél év megcsalás után még kellene azt várnia, hogy lehetne esélye? A másik oldalról: másfél év megcsalás után akarnál még tőle valamit?

Inkább örülj, hogy nem kell többé egymást szivatnotok.


23/F

2015. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most őszintén… ezek után adnál esélyt neki és azt gondolnád, hogy ő még el tudja képzelni, hogy képes vagy neki megbocsájtani???
2015. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
.
2015. márc. 21. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Lenne gusztusod lefeküdni vele azokután,hogy mást k*rogatott melletted?


Semmit nem kell tennie

2015. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó, hogy 1,5 évig mással is volt, hanem arról, hogy 1,5 évvel ezelőtt megcsalt és csak most vallotta be. És jelenleg hozzá se tudnék érni.
2015. márc. 21. 21:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg?Nem kell tennie semmit.Lépj tovább.
2015. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!