Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek régen jobb világ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek régen jobb világ volt amikor mindenki fiatalon házasodott és monogám életet éltek az emberek?

Figyelt kérdés
Régen ugye erkölcsösen nevelték az embereket, (főleg Magyarországon) és még csak fel sem merült bennük, hogy megcsalják a másikat. Nyilván a szerelem elmúlt, de a szeretet és a kötődés megmaradt a másik iránt. Ma már sok házasság is nyitott, és inkább csak szexkapcsolatok vannak.
2015. márc. 22. 00:14
 1/6 opened paradise ***** válasza:
Azt nem tudom,de még két hete is jobb volt. Mostmár oda az éjszakai vásárlásoknak :(
2015. márc. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen is volt megcsalàs bõven, màsrészt szerintem egyàltalàn nem volt jobb csak màsabb
2015. márc. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen jobb világ volt, mert már régen elmúlt és a rossz részét mindenki jól elfelejtette. Pláne, hogy régen annyira nem merült fel bennük a megcsalás, hogy örömlányok mindig is voltak és lesznek.


Voltak nyilván emberek, akikben nem merült fel a megcsalás, de ilyen emberek ma is vannak.

2015. márc. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Régen szűzen kerültek össze az emberek, mennyire jó volt az. Mennyivel jobb egy olyan nővel együtt lenni, aki előtte még nem volt senkivel. De most komolyan, a mai világban undorító, hogy egy nő az után akar valakit megcsókolni, hogy előtte nem sokkal egy másik férfi farkát szopta. Én továbbra is tartom magam ahhoz, hogy nekem csak olyan lány kell, aki szűz. Egy tapasztalt nő semmit sem ér a szememben, és soha nem jönnék össze vele.
2015. márc. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Egy bizonyos kor felett szerintem csak olyanok várják el egy nőtől, hogy szűz legyen, akik képtelenek teljesíteni az ágyban. Arról pedig nem a nő tehet, utolsó, hanem te.

Egyébként az előzőeknek igazuk van, régen sem volt jobb világ, csak akkor jobban titkolták a megcsalást, meg a szeretőket, ennyi.

2015. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4: de te nem vagy undorító, mikor a 8. lány szüzességét veszed el, mert az előző 7 nem jött be...
2015. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!