Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire etikus, elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire etikus, elfogadható fiatal, húsz éves nőként szeretkezni az előrejutásért?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, van egy fiatal művészlány, akinek nincsen sem pénze, sem kapcsolati rendszere, pusztán a tehetsége, és a szépsége. Vajon érdemes-e szexuális útra terelni a dolgokat, ha azzal esélye van műveit különböző kiállításokon, és rendezvényeken megmutatni a nagyérdeműnek? (Ahova főként a fent említett, nélkülözött dolgok lennének szükségesek)
2015. márc. 22. 00:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tenném. Milyen már, hogy anélkül nem fedezik fel?

szintén 20 éves művészlány

2015. márc. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pff szerintem nem... Ha meg a művei biztos annyira jók, akkor egyszer sikerülni fog neki. De azt csinálsz amit akarsz.
2015. márc. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is "művész" vagyok, legalábbis ilyen szakra járok. Gyakorlás-gyakorlás-gyakorlás. Nagyon sokat nyomtam, meg lett az eredménye, nem olyan rég megkeresett M.o. egyik legnagyobb grafikai cége, hogy dolgozzak majd nekik. Majd ha lediplomáztam. És nem, nem is dugtam meg senkit, s nem is dugattam meg magam.:)


Szóval nem, nem érdemes, ez nélkül is be lehet futni, ha elég kitartó vagy s nagy az igyekezeted.


22f

2015. márc. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kaptál ajánlatot?

Valamit valamiért?

2015. márc. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vagy kereshetnél rendes munkát
2015. márc. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

21 éves lány vagyok...

vélemény: mindenképp..

és ugyan kit érdekel ki mit gondol nagy tömegek elérhetik a művedet az alkotásod felfedeznek megszeretnek néha muszáj áldozatok hoznunk

csak egy példa: madonna...nézd meg hol kezdte mit tett...és mi lett


ne érdekeljen pár ember mit mond de a döntés a te kezedben van..

légy az erkölcs megtestesítője példakép a nő..és max éhen halsz vagy elmész gyárba dolgozni és ha meghalsz utána 100 évvel majd soakt érnek a képeid..sovány vígasz


vaagy...gondolkozz és élj okosan ;)

2015. márc. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Fish1 ***** válasza:
Gondolj a következményekre is. Egyrészt aki beadja a derekát egy ilyennek, azt kapcarongyként fogják használni, aztán jönnek az érzelmi zsarolások. Ha meg ez a valaki ki akarna lépni ebből a "szexkapcsolatból", akkor a másik ugyanúgy alávághat, mint amikor "előrejuttatta". Akinek az alkotásai szépek, az ezek nélkül is megállja a helyét.
2015. márc. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg kedves kérdező és ma 01:04-es hozzászóló, de...


Számomra ebben ott a gáz, hogy elcssződtök még jobban lelkileg az ilyen szrságokban. Amúgy pedig becsapjátok magatokat IS ezzel. Ha úgy tekintenék rátok, mint barátokra-ismerősökre.


Ha úgy, mint esetleg kollégák lennénk, akkor szánnálak és lenéznélek titeket, mert ahhoz is szerencsétlenek vagytok, amihez elvileg értenetek kéne.


Párkapcsolatra pedig azért ódzkodnék, mert az ilyen ember nem őszinte. Magával sem. Érdekember, aki lehet hogy akkor is fűvel-fával dugna az előre jutásért, ha velem lenne. Mert ez neki még nem csak hogy "csak szex" - ami már alapból gáz, de még az sem!


Ha viszont 100 pasival is lefeküdt volna előttem, azért mert élvezte a dolgot... hát azzal viszont nem feltétlenül lennének ilyen jellegű problémáim.


De ezek valszeg' komplikáltabb dolgok ennél, ezt megértem. De a fentieket ettől még fenn tartom.

2015. márc. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Arról nem is szólva, hogy ezzel akár ezzel ki is használtok másokat, emellett pedig nem csípem azokat, akik másoknak tesznek keresztbe a saját előrejutásuk érdekében. Akár közvetlenül, akár közvetetten is történik, de ez "csalás". Én már csak ilyen régimódi erkölcsös fszkalap vagy.
2015. márc. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

-ok.


az előző 2 hozzászólást én írtam

2015. márc. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!