Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek valami otlet? A baratnom modellkedni akar ( gyerekkora ota csinalja ) abba hagyta egy idore de most megint kezdene nem tudom hogy csak en veszem tul komolyan de ha fehernemuben akarja mutogatni magat nekem nem esik tul jol sot!

Figyelt kérdés

Beszeltunk vele errol de o nem hajlando lemondani rola mondtam ruhasat valaljon el de a tobbit ne! Mi tevo legyek? Szerintem ertheto hogy idegesit mert nem csak ilyen fotozasa van hanem bemutato ahol erted nem kevesen latjak ugy ahogy egyebkent csak nem kellene ... Varom a valaszokat

21/f Pest



2015. márc. 22. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Miért és ha strandra megy, ott mi van rajta szerinted, krumplis zsák? -_-
2015. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Először is senkinek ne akard megszabni, hogy mit csinálhat és mit nem, maximum magadnak! Nem birtoklod a párod, hanem vele, mellette vagy. Nem ugyan az.

Másodszor: Elég egyértelmű, ha nem tetszik, olyat kell keresni, aki nem akar modellkedni.

2015. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább attól félteném, hogy a modellszakmában (is) löttyedt farkakon keresztül lehet előbbre jutni. Gyerekkorában persze nem így volt.
2015. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. De nem egy csik tangaban van ...

2. Igen nem is szeretnem csak ra szeretnek vilagitani hogy jobb lenne valami mas hobbi

2015. márc. 22. 11:55
 5/5 A kérdező kommentje:

3. Nem attol nem tartok csak hobbi nem munka :)

Tovabbi valaszokat varom

2015. márc. 22. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!