Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tölt el kellemes érzésse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tölt el kellemes érzéssel, ha arra gondolok, hogy megverek egy lányt?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm, de még elég fiatal vagyok.


Többször utasítottak már vissza, szerelmes csak egyszer voltam eddig.


Tehát, ha azon fantáziálok, hogy megverhetek egy lány ismerősömet (vegyünk egy konkrétat: aki legutóbb visszautasított), akkor olyan érzésem támad, mint amikor szerelmes voltam. Tehát elképesztően jó érzés. A gyomromban kellemesen meleg lesz, a szívem elkezd gyorsabban és "hangosabban" dobogni, és boldognak érzem magam.


Ez normális?


Persze, ez csak a fantáziámban van így, élőben nem különösebben érzek késztetést rá.


2015. márc. 22. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

huhh ez szerinted normális?:D szerintem az internet,meg a média szétcseszi a fiatalokat!:D

Szernecsére élőben nincs késztetés,de már az elme játéka sem semmi!

2015. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor is ezt érzed, ha arról fantáziálsz, hogy férfit/fiút versz meg?
2015. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Egyszerű, mert ezzel próbálod vigasztalni magad.

Azáltal, hogy ő visszautasított megbántott téged, te pedig azt szeretnéd, hogy ő is érezze rosszul magát, ezért akarod megverni. Mindenki gondol ehhez hasonlókra, kár tagadni erkölcshuszár barátaim, mindenki fantáziált már arról, hogy egy általa nem kedvelt emberrel valami rossz történik.

2015. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen normális,de csak ha pszichopata vagy
2015. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3

Nem, akkor nem.

Azt tudom, hogy esélytelen élőben.. Mivel kisdarab vagyok, így nincs sok olyan fiú akit egykönnyen megtudnék verni

2015. márc. 22. 11:21
 6/10 Bajusz20 ***** válasza:
94%
Ha ismernélek akor én vernélek meg téged ha tudnám hogy lányokat bántalmazol. Nagyon utálom ha egy lány bántanak.
2015. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem, nem normális.
2015. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond.
2015. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mert hülye vagy.
2015. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van olyan helyzet amikor megüthet egy lányt. Engem is az egész suli előtt alázott meg. Le vágtam a hosszú szőke hajácskáját egyből bocsánatot kért.
2017. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!