Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26 eves vagyok tanulok mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 eves vagyok tanulok mint az orult. Tanulas mellett tudok magamnak part szerezni? Nem vagyok meg elkesve? Nehez igy a ketto, vagy sokat akarok egyszerre?

Figyelt kérdés
A nemet kozepszintu nyelvvizsgara keszulok es minden delutan munka utan tanulok.Nem is jarok szorakozni csak munka es tanulas.Egy heten 2szer is van oram a Nyelviskolaban.Vagjak bele egy tarskeresobe igy tanulas mellett?Az ido mulik.Foiskolara is el szeretnek menni mert a megelhetes kesobb fontos lesz.Hozzateszem sajat lakasom es autom van.A baratno is fontos lenne de raer meg kicsit kesobb?Hol a hatar?Tul sokat akarok?
2015. márc. 22. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám három gyerek mellett, plusz munka mellett végzett el egy kétéves sulit, szombatra kérte a pihenőnapját, aznap volt suli, az összes többi napon dolgozott. Szóval tényleg mindenre van idő, csak akarni kell.
2015. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26éves vagy és most jut eszedbe h kapcsolatott szerezz? :-o Na itt 2baj is van...nem 26évessen kell elkezdeni csajozni.2egy friss kapcsolat baromi idő rabló...De van saját kocsid és lakásod igazából innentől kezdve lehet akár egy 90éves akármi is csajt fox tudni szerezni...ha valami gond van emlicsd meg a két varázsszót kocsi,lakás.de mint emlitettem a párkapcsolat már nem ilyen egyszerű...ha azt szeretnél akkor óra mű pontossággal szervezd meg az idődet,bele számítva a random faktort...majd egy szimpatikus lányhoz menj oda és kezdj el ismerkedni.ha ezen túl estél fogd a tervet amit irtál az idő beosztásodról és dobd ki a kukába mert úgyse fog semmi úgy működni ahogy papiron leirtad :-) egy párkapcsolat a szeretetten kívül a lemondásáról és kompromisszumokról is szól.gondold végig h mikről tudnál lemondani a párkapcsolatod érdekében...mit h tudnál át szervezni...pl majd a fő sulid abból max át mész levelezősre...stb rem tudtam segíteni és sok sikert...esélyes az életben mindig mindenre megvan egésszen addig mig fel nem adod :-)
2015. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bele kell férnie. Én egyetemre járok, dolgozok, és így is marad időm élni.
2015. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Gábor!

Nincs elkésve 24 éves vagyok és még nem volt barátom meg semmien kapcsolatom férfiakal.

Nem kell megijednie bisztos fog talalni magának párt.😊

2019. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!