Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem érti, hogy mire gondolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem érti, hogy mire gondolok, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem járunk még, de nem tudom, hogy járni fogunk-e egyáltalán... Ugyanis van egy hatalmas probléma; ez pedig nem más, mint gyakran nem érti, mire utalok, mire célzok, mire gondolok.


Egyszerűen nem ért meg. Nem tudom, hogy ez azért van, mert félretardált vihogó barom teszi ki a haveri köre nagy hányadát, és nem szokott még ehhez a stílushoz, vagy szimplán nem vagyok elég egyértelmű, de bosszantó, mert nem tudok megoldást találni rá, azon kívül, hogy megpróbálom megmagyarázni azt, ami a napnál is világosabb.


Esett már meg hasonló eset valakivel?


2015. márc. 22. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem ért meg, akkor általában a magyarázó nem volt elég világos, az ami természetes ehet neke, nem feltétlenül az másnak.
2015. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt így nem lehet megmondani.

Lehet, hogy ami neked egyértelmű, neki nem. Lehet te mondod bonyolultan, lehet, hogy buta. De az is lehet, hogy nem vagytok egy hullám hosszon és nem ugyan azt akarjátok. Ha két ember ugyan azt akarja, akkor a teljesen nem oda illő szövegbe is bele látja mit akar a másik.

Írnál esetleg 1-2 példát?

2015. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki érti ám fél szavakból a másikat! Nem utalgatni kell, hanem megmondani kerek-perec amit akarsz!
2015. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem feltétlenül #1! Lehet a chaten nevelkedett fel és egy egyszerü tőmondatot se ért már! Ismerős!
2015. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1: Általában én is ezen az állásponton vagyok, de ez nagyon szokatlan.


#2: Vagy én vagyok buta - erre is gondoltam már. Nehéz példát hozni, mert eléggé szituáció-/témafüggő, de megpróbálok felvázolni egy helyzetet.


Kikéri a véleményem, valakiről, mondok pár tippet, majd megkérdezem, hogy neki mi a véleménye. Elmondja a mondókáját, befejezi, és én, a végén, amolyan összegzésként visszatérek az eredeti kérdéshez, és összefoglalom egy mondatban, mit gondolok. Ő kérdőn rámnéz, és felteszi a kérdést, hogy kiről, miről beszélek?


És még voltak ennél jóval cifrábbak is, természetesen.

2015. márc. 22. 13:16
 6/9 A kérdező kommentje:

#3: Az egy dolog, de másról is van itt szó.


#4: Mondanál egy-két példát?

2015. márc. 22. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:
A mondanivalót természetesen a célközönség állapotához kell igazítani, ha az egyszerű tőmondatot nem érti meg, akkor tovább kell egyszerűsíteni, hogy megértse.
2015. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell utalgatni meg célozgatni, egy nagy női baromság ez is.

Légy konkrét! Nőj fel!

2015. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kikéred valakiről a véleményt inkább gondolnám azt h vele akarsz összehozni.szeretem ha egy csaj utalgat (olyan mókás h mi járhat a fejében)úgyse tudom kitalálni...de azért ne vidd túlzásba
2015. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!