Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl ragaszkodó a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl ragaszkodó a barátom, vagy én nem szeretem eléggé? Mit gondoltok? Mindenki véleménye érdekel, megköszönném a tanácsokat.

Figyelt kérdés

Bevezető:

Kicsit több,mint fél éve vagyunk együtt a barátommal.

Ő a második,az első nagy szerelmem után.Nagyon szeretem őt, viszont nem érzem azt a nagy lángolást mint az elsőnél, de olvastam,hogy olyan nagy szerelmet talán már sosem fogok érezni.

Ezért adtam neki esélyt a megismerésre a kapcsolat elején, bár tény,hogy külsőre nem igazán fogott meg, csak miután megismertem a belső tulajdonságait, mind nagyon bejött.

Megfogott benne az,hogy láttam rajta,hogy nagyon érdeklem,meg akarja ismerni az én belső tulajdonságaimat,holott nehezen nyílok meg másoknak,de nem adta fel és így lettünk egy pár.Nagyon-nagyon megszerettem.


Lényeg:

Viszont most,ahogyan telik az idő egyre ragaszkodóbb, amivel nem is lenne gondom,de vannak apró dolgok amiket úgy érzem néha túlzásba visz. Legalábbis nem tudom eldönteni,hogy ez csak engem zavar néha,vagy más is így lenne?

Ilyen dolgok pl ha elmegyünk egy szórakozóhelyre le sem veszi rólam a kezét.Ugye ott disco számok mennek,nem lehet rájuk retrózni,mindenki táncol ahogy tud,de még akkor is egyik keze mindig rajtam van,néha már kiesek a ritmusból is,nem tudok úgy táncolni ahogy akarok.Ilyenkor egymás barátai közt vagyunk persze,de csak akkor veszi le rólam a kezét ha a barátnőm elhív a mosdóig.

Ez pl kellemetlen nagyon akkor,ha 1-2 barát aki mellettünk van szingli,én tekintettel lennék rájuk is,hogy ne érezzék magukat kellemetlenül és szórakozzunk velük is,nem csak összenőve a párommal.

Néha sikerül együtt aludnunk ha épp nincsenek otthon a szülők, és buliban voltunk, ilyenkor általában nagyon fáradt vagyok,lefekszem mellé és elkezd simogatni,puszilgatni össze az arcom és ez is néha nagyon idegesít.

Vagy napközben ha nincs különösebb program csak filmezünk és én belealszok elkezd puszilgatni és tök rossz érzés. Mintha már felébredtem volna de még nem vagyok a valóságba szóval nagyon kellemetlen. Ilyenkor legszívesebben elnyomnám.

De amúgy a szex rendben van.

Szerintetek csak én vagyok fura és nem szeretném őt amiért ezeket nem bírom?

Ő imád engem,ezt többször is hangoztatja, odavan a külsőmért és a lelkemért is egyaránt, többször beszél a közös jövőről is...

Nálatok ez hogy van?

én 19L vagyok ő 24F


2015. márc. 22. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy te nem vagy szerelmes a barátodba, hanem inkább csak szereted. Azt hogy kell érteni, hogy külsőre nem fogott meg? Taszított, vagy csak semleges volt? Mert ha az előbbi, akkor kb belekényszerítetted magad a kapcsolatba. Az első problémádat teljesen megértem, az idegesítő tud lenni, neked is csinált ilyet az exem. Ezt úgy tudod orvosolni, hogy leülsz vele és megbeszéled, hogy téged ez zavar, nem tudsz úgy táncolni stb.

A másik viszont más téma, ha szerelmes vagy, akkor elvileg igényed kellene, hogy legyen rá, hogy puszilgasson stb. Ha viszont neked kifejezetten kellemetlen ez, akkor tényleg úgy gondolom, hogy nem vagy szerelmes, hanem inkább csak szereted.

Mi a jelenlegi barátommal nagyon igényeljük egymást közelségét és puszi is sokszor van és akkor is jól esik, ha azzal ébreszt fel.

Ha kihagyod a kezdeti szerelmes korszakot, akkor szerintem nem nagy jövője van a kapcsolatnak, de te látod, hogy mennyire kötődsz hozzá stb. Viszont mindenképp beszéljetek erről.

Remélem tudtam segíteni. 20/L

2015. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a srác az,aki jobban szerelmes.Talán még megoldhatod a dolgot,ha beszélsz vele,hogy vegyen vissza.Nem feltétlenül kell szakítanotok.
2015. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azt,hogy nem fogott meg először a külseje,úgy kell érteni,hogy 'nem ájultam el'ha ránéztem,nem volt annyira vonzó,de semmiképp se taszított, mondjuk úgy,hogy csak szimpatikus volt.

A puszilgatós dolog csak akkor zavar,ha pl én inkább aludni akarok...olyan minta ő nem engedné.Délután ha elalszunk és egy óra múlva már kelt is fel a puszikkal az tud nagyon idegesíteni.Lehet,ha muszájból költene mert reggel indulni kell nem zavarna...Nem tudom.

Egyébként imádok én is hozzábújni,nagyon jó érzés ha mellette lehetek,fekhetek a mellkasán, csak épp ne piszkáljon mikor elaludni készülök:/

Akkor ha jól értem nálatok nincsenek ilyen gondok szóval nálam van valami bibi.

2015. márc. 22. 17:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Így azért máshogy hangzik a sztori, azt mondanám, hogy ezesetben lehet, hogy csak arról van szó, hogy te mondjuk érzékeny vagy arra, ha felkeltenek, mikor nem akarod. Akkor viszont csak annyi a teendő, hogy megbeszéled vele, hogy nem szereted amikor ezt vagy ezt csinálja. És nem, ez nem jelenti az, hogy benned van a 'bibi', ez csak annyi, hogy más szokások, mást szeretünk stb. :)

Amúgy első voltam.

2015. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!