Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit akar. Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit akar. Szerintetek van értelme energiát ölni a dologba?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy lassan 2 éve nem voltam férfival,egyrészt a munkám miatt,másrészt nem tudtam senkit annyira közel engedni magamhoz az utolsó párkapcsolatom végett.Most viszont kb. egy éve ismerkedek valakivel,és elég közelinek érzem.Szinte minden nap együtt voltunk és elég jól megértjük egymást.Eleinte csak barátságnak indult és nem is akartam semmi komolyat,mert neki is akkor lett vége egy komoly kapcsolatának és nem akartam vigasztalás lenni számára,meg nem is volt az én estem,persze alkohollal mámorított hétvégék alkalmával csókolóztunk de nem feküdtem le vele.De ugyebár telt az idő és egyre jobban megismertem,és közel kerültem hozzá.Azóta asszisztáltam neki 1-2 csajnál,mert úgy voltam vele hogy egy barátnak ez a dolga,és nem is zavart. Viszont ahol a gond van,az az,hogy a napokban eljutottam egy olyan pontra,ahol már belementem én is a dolgokba és ez eléggé összezavart.Azelőtt ő felvetette a témát,hogy próbáljuk meg a kapcsolatot és őt zavarja ha mással lát,de valahogy nem éreztem úgy hogy készen állnék rá.A másik meg,hogy volt egy olyan is bennem hogy csak azért akarja hogy lefeküdjek vele.Most viszont amikor én kérdeztem rá hogy akkor ez most mi,és hogy elgondolkodtam a kapcsolat dolgon,azt mondta hogy ő már nem olyan biztos benne mint akkor.Amúgy meg minden a régi,ugyanúgy keres,meg kijárunk,meg minden..csak nekem így fura.Belegondolva én se akarok még mindig semmit,csak nem tudom hogy ezt most hogy kezeljem.Hagyjam hogy történjenek a dolog és ne rágódjak ilyenen hátha benne is alakulnak a dolgok,vagy tisztázzam hogy nem akarok úgy lenni vele hogy másnap esetleg már mással legyen?Elnézést a zavaros leírásért,de egy zavaros témát csak így tudok leírni. :D 22/L
2015. márc. 22. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagyis az egykori ex hagyott benned olyan mély nyomot hogy azóta sem léphet senki a helyére, ha jól gondolom. A mostani illetővel meg nem tudod mit kezdj? Ő sem tudja szerintem mit kezdjen veled mert mikor ő akarta te nem,mire gondolom letett rólad te gondolod másképp. Szerintem állj elé közöld vele mit gondolsz, ha ő másképp gondolja kicsit kínos percek várnak rád, de legalább tisztán fogsz látni és nem halmozod a fölösleges "gondolkodni valókat"
2015. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos a volt párom eléggé elérte nálam hogy nehezen bízzak az emberekben. Hát így is elég kínos,és nem szerettem volna ha kellemetlenül éreznénk magunkat a másik társaságában,nem tudom hogy ő igen-e,de én most pont így jártam. Köszönöm a választ! :)
2015. márc. 23. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!