Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak a barátnőmnek emiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak a barátnőmnek emiatt, vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

A barátnőm Facebook adatlapját nézegettem ma este, és észrevettem, hogy eddig kint volt az, hogy velem kapcsolatban van, most csak annyit ír, hogy "nincs megjeleníthető kapcsolat".

Én nagyon szeretem őt, és elhihetitek, mennyire rosszul érintett ez a látvány. Az utóbbi hetekben viszont inkább én kezdeményeztem a kapcsolatunkban, ő elvolt magában is napokig, ha nem írtam neki, vagy hívtam fel. Attól tartok, olaj lesz a tűzre, ha megkérdezem, miért rejtette el, hogy együtt vagyunk. Mégse játszhatom meg napokig, hogy nem vettem észre, most mit csináljak?


2015. márc. 22. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele róla, lehet hogy csak azért csinálta, mert valakiknek nem tetszik hogy együtt vagytok
2015. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne írj neki!

beszélj vele!

tudod mi a különbség? az élet


nem mintha lenne jelentősége a faszbuknak, inkább a többi dologról érdemes beszélni, ezt meg megemlíteni..

2015. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velünk ugyanez van, csak fordítva, nekem a barátom csinálta ezt. Ő tette ki, hogy kapcsolatban vagyunk, aztán egy idő után az ő adatlapjáról eltűnt, hogy kapcsolatban vagyunk. Én sem értettem, rákérdeztem és azért csinálta, mert nem szeretne mindent kiadni magáról, meg vannak olyan régi ismerősei akik le akarják húzni pénzzel, stb és nem akarja, hogy engem is megkeressenek. Először nekem is kicsit rosszulesett, de aztán rájöttem, hogy teljesen mindegy, nem a facebookon kell élni az életünket. :D Azt szokták mondani, hogy onnan lehet tudni, hogy a kapcsolatod egy jó párkapcsolat, hogy nem látod a kapcsolatnak semmi jelét a facebookon, mert az azt jelenti, hogy nem ott éled meg, hanem az igazi világban. Ha zavar téged, kérdezz rá a barátnődnél, de ne támadd le, csak mondd meg, hogy jártál az adatlapján és észrevetted ezt, stb. Ha egyébként nincs nagy probléma köztetek, akkor nem számít. :) Van, aki nem szeret ilyen dolgokat kiadni magáról, ami érthető. 21/L
2015. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a mondat "észrevettem, hogy eddig kint volt az, hogy velem kapcsolatban van, most csak annyit ír, hogy "nincs megjeleníthető kapcsolat".


és ez a mondat "Az utóbbi hetekben viszont inkább én kezdeményeztem a kapcsolatunkban, ő elvolt magában is napokig, ha nem írtam neki, vagy hívtam fel."


NAGYON gyanus...

2015. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy manapság aki nincs a facebookon az nem létezik és ami nincs megosztva az nem történt meg de könyörgöm...Nekem még csak be sincs jelölve hogy kapcsolatban lennék a facebookon. Hogy miért? Tán nem merem felvállalni? Tán nem érzem jól magam a párommal? Tán szabad prédának akarok tűnni? Egyszerűen csak azért mert nem tarom fontosnak. Aki ismer az úgyis tudja hogy van párom aki meg nem azt azt hiszem a legkevésbé fogja érdekelni hogy van e vagy nincs. Tény hogy kicsit gyanús hogy nem nagyon keresi a társaságod de azért teremtette a jóisten a kicsi szánkat hogy tudjunk kommunikálni. Ha valami kínod van megkérdezed na persze ne a facebookos témát mert az értelmetlen de pl hogy miért nem keres gondolom el fogja mondani meg tudjátok beszélni. Ha meg esetleg valamilyen úton módon vérszemet kapna ettől akkor meg javaslom neigen állj le ilyen hisztis p*csákkal.

Talán a végére kicsit eldurvultam elnézést... 20/L

2015. márc. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!