Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom hozzám sem ér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom hozzám sem ér a haverjai jelenlétében, akkor én se tegyem?

Figyelt kérdés

Mikor kettesben vagyunk, folyton csókolgat, simogat, ölelget, fogja a kezem. Utcán is hasonlóan, bár ott azért diszkrétebb, de ugyanúgy Ő kezdeményezni , hogy fogjuk egymás kezét és simán meg is csókol. Ám múltkor találkoztunk egy haverjával (akit már én is ismertem előtte valamennyire) egy kis időre, és hozzám sem ért. Nem volt bunkó, folyton rám mosolygott, csak teljesen más volt, nem adott még egy puszit sem. Ezt akkor betudtam annak, hogy a haverja még nem tudja, hogy összejöttünk, meg annak, hogy még nem volt előttem kapcsolata, és nem tudja, hogy kezelje a helyzetet, ezért volt ez így- gondoltam. Most fogok találkozni egy másik haverjával, és nem tudom, mit tegyek, ha ugyanígy viselkedik. Tudom, hogy szokott rólam mesélni a jóbarátainak, nem gondolom, hogy szégyellne vagy ilyesmi. Ha hozzám sem ér a jelenlétükben, akkor én se tegyem? Vagy fogjam meg a kezét és várjam ki, h mit reagál?

22/L


2015. márc. 23. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
te tudoddD
2015. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 EgyGyűrű...! ***** válasza:
Ha szegyelli es ezert nem er hozzad akkor mar gaz van. Sztem beszelj vele errol ;)
2015. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem a halálom tud lenni, mikor a srác állandóan a barátnőjén lóg, vagy épp fordítva, miközben többen is vagyunk a társaságban, vagy akár csak 3-an.


(haver, nője, én)

Olyankor igazából, én mint haver, fognám magam, aztán lelépnék a gcibe, mikor 5. perce már egymás torkában vannak, ha kettejük társaságát akarják élvezni, akkor ahhoz nem kell 3. fél, persze, nem azt mondom, hogy szarják le egymást.

2015. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te is nyugodtan megfoghatod a kezét vagy adhatsz neki egy puszit a haverjai jelenlétében. Biztos fogod látni, hogy tetszik-e neki. :)
2015. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!