Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ahoj! :D:D:D Szóval érdekelne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahoj! :D:D:D Szóval érdekelne, hogy az embereknek miért jó ha kiszívják a nyakukat? Oo

Figyelt kérdés
Biztos nagyon raj meg menő meg minden de nem tudom mi lehet abban a jó:/ nekem még nem szívták ki a nyakam. Nagy élvezetet nyújt az embereknek, hogy így odavannak érte ennyire? Ha igen akkor miért? Vagy csak menőségből teszik, hogy felvágjanak vele? o.o annyira nem értem :c valahogy nem tudom megérteni. Köszi a kérdéseket! c:

2015. márc. 23. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Én élveztem.
2015. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
VÁLASZOKAT* bocsi nem figyeltem:/
2015. márc. 23. 19:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha igazan nenne vanak atemaban bizony hogy nagyon izgato amikor ,eg-meg harandaljak caokoljak.En nagyon elvezem ha a nyakamat es a hatamat nyalogatjak ,csokoljak, finoman megharapjak.
2015. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ahhaaam Oo
2015. márc. 23. 19:05
 5/10 anonim ***** válasza:

A cigányoknál volt szokás ezelőtt már 20 éve is, nagy szégyen volt így mutatkozni annak akin fellelhető volt a helye, annak idején egy ilyenért otthon baromi nagy pofon volt terítéken, hogy többet ne forduljon elő.

Ezeket egy elbeszélés alkalmával mondta nekem egy középkorú illető.

22F

2015. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy direkt vagy véletlen írtad ilyen hibásan az egészet de ha direkt akkor nem vicces..
2015. márc. 23. 19:06
 7/10 A kérdező kommentje:
ja értem de ..nem ők érsekelnek hanem csak, hogy az miért jó:D de azért köszi a választ!:)
2015. márc. 23. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Kiszívni nem szép dolog, de nyalogatni, szívogatni, csókolgatni NAGYON JÓ ÉRZÉS mindkét félnek :)
2015. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem izgat, ha harapdálják és szívogatják a nyakam. Én is szeretem harapdálni és szívogatni a nyakát annak a partnernek, aki élvezi.

A nyomok, azok már külön kérdés.

Igyekszünk nem hagyni kiszívás nyomot, de nem mindig sikerül. Olyankor szégyellem. (tini koromban nálunk is pofon járt érte) Ha máson látom, az is csúnya. Ha nyoma marad, akkor nappal alapozó, éjszakára meg fogkrém kell rá.

2015. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyszer a barátnőmnek adtam egy nagy puszit és ott maradt a szívás nyoma. :D Nem direkt volt és eléggé szégyelltem...
2015. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!