Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap találkozom barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozom barátnőmmel nem vagyunk régóta együtt 2 hete, de meg szeretném lepni valamivel, tudnátok segítni hogy mivel? Azért fordulok hozzátok mert valami olyan kellene amihez nem kell pénz mert pénzem az sajna nincs

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit több info kéne!

Hány évesek vagytok? Van valami hobbid? A lánynak van valami hobbija? Esetleg közös érdeklődés?

2015. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írj neki kézzel, szép papírra egy szerelmes levelet és tedd bele egy borítékba. Költség kb nulla és lehet, hogy nyálasnak tűnik, de az a helyzet, hogy mi lányok elolvadunk egy ilyentől, de rögvest :)

20/L

2015. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan igazolvány képed, ami nem kell? Add neki. Azt is szeretjük. Papírból keretet is csinálhatsz neki.
2015. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenhez kell pénz főleg a csajozáshoz

Hivd el fagyizni vagy vigyél neki egy szál virágot az nem túl drága

2015. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én 24 vagyok ő 22

különösebben úgy hobbija nincs de valami mégis aranyos kedves dolgot szeretnék neki adni csak hogy tudja hogy szeretem és hogy gondolok rá

2015. márc. 23. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!