Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti éreztétek már így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti éreztétek már így magatokat egy párkapcsolatban vagy akár szingliként? és fiúk ti tapasztaltátok már hogy így érez barátnőtök és ha igen mit tettek ez ellen? (több lent)

Figyelt kérdés

Remélem nem csak én vagyok így ezzel de ha igen akkor tanácsokat is kérnék!


Az a helyzet hogy néha tárgynak érzem magam, és ez nagyon bosszantó és rossz érzés mert olyan mintha kihasználnának vagy nem is tudom pontosan és ilyenkor eszembe jut mindig hogy mennyivel jobb lett volna ha fiúnak születek (nem lenne se menszesz, se terhesség,stb)


Hiába tudom hogy szeret a barátom és mindent megtesz hogy én is boldog legyek vele együtt de néha eltudja érni hogy tárgynak érezzem magam mellette ... pl amikor csak azért fel kelt az éjszaka közepén hogy dugjon egy jót aztán még csak egy ölelést se kaptam aludt tovább igaz ez eddig csak egyszer volt meg nem azt mondom hogy mindig legyen velem figyelmes mert nem várhatom el tőle


Meg van néhány apróság ami ezt az érzést még tovább tetőzi bennem, de nem azt mondom hogy utálok nőnek lenni csak amikor elkap ezaz érzés hogy tárgy vagyok meg stb meg hogy fiúnak mennyivel jobb lenne lenni.


2015. márc. 23. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
A barátod elég nagy tahónak tűnik.
2015. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Néha engem is elkap ez az érzés. Főleg mikor az a sok hímsovniniszta gyökér ott veri magát, hogy hú ők a nagy férfiak. Na nem azért, de nők nélkül meg lennének halva.

Am jah, én is voltam már így. Az előző kapcsolatomban egy komplett háztartási robot voltam, egy-két extrával. És már kezdett nagyon elegem lenni. -.-

Ne hagyd, hogy a pasik kihasználjanak, vágj vissza ha valami nem tetszik, aztán ha tényleg szeret akkor majd kétszer meggondolja, hogy hogyan bánjon veled...

20/L

2015. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!