Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a hosszabb hajú pasik?

Figyelt kérdés

Tudom most a körbe nyírt cigányos haj a divat, felül meghagyva, jól leszedve oldalt meg hátul...


Nekem is volt olyan hajam de nem tetszek magamnak vele, nekem régen amolyan félhosszú hajam volt, kb mint az akkori Zac Efronnak a HSM-ből.


Amikor ez a cigányos felszedett hajam volt nagyon néztek az emberek sokan huligánnak mondtak, és durvának tartották azt mondták nekem a régi hajam illet jobban, ez tömeghaj most minden pasinak ilyen van és van akinek előnytelen...



2015. márc. 23. 23:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem meg rövidebb a hajam, elég furán néznénk ki ketten Kérdező.
2015. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem a hosszú haj jön be *-*
2015. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Huuu,imádom!!
2015. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted mindenkinek cigányos haja van?Melyik város ez?
2015. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem mondom meg, nem kell jönni megkeresni és megverni mert cigányozok ;) nem egy városra korlátozódik a divat egyébként, hanem országosan így látom most nem csak ott ahol épp élek máshol is...
2015. márc. 23. 23:39
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát, a nyálgép fej nem az esetem, de a hosszú haj bejön.
2015. márc. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nyálgép fej alatt mit értesz? példa?
2015. márc. 23. 23:40
 8/21 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled, kérdező. Undorító, hogy sokaknak olyan hajuk van.

Számomra ez a megfelelő haj:

[link]

2015. márc. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
a pasi is vagy csak a haj? köszi amúgy, nekem se jön be ez a körbe nyírt haj olyan mint egy korona lenne a fejükön :D
2015. márc. 23. 23:46
 10/21 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy én is olyan hosszú hajat szeretnék, szakállal.
2015. márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!