Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg megijesztheti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg megijesztheti a lányokat? Miért?

Figyelt kérdés
Például van egy lány, aki egyszer elmondta a születésnapját, pontos dátummal, órával, perccel - és mivel hajnalban született -, ugyanabban az időben küldtem a születésnapi köszöntőt, amikor meglátta a napvilágot. Mikor ezt elmagyaráztam, hogy miért hajnalban küldtem, konkrétan megijedt. Miért?
2015. márc. 24. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Hát elég para. Szerintem csak érdekességképpen mondta el, nem azért, hogy valaki beleírja a "mindent Kláriról" noteszébe.
2015. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem értem..miért lenne ilyesztő? Inkább csak nagyon figyelmes :)
2015. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Női logika: figyelmes a srác, biztosan valami baja van, lehet hogy megszállott, hiszen még a szülinapom is megjegyezte.


Férfi logika: egyszerűen figyelmes a srác,.

2015. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ijesztő.
2015. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a fiút köszöntöttem föl percre pontosan többször is, nem volt benne semmi extra.:D
2015. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmi ijesztő nincs benne.
2015. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Igen ijesztő, mert megszállott személyiségre vall, amitől ódzkodnak a csajok. Arra jobban gerjednek, ha néha a nevüket is elfelejted.
2015. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de nálam függ attól is, hogy milyen kapcsolatban vagyunk az illetővel. Ha távoli ismerős, beszéltem vele életemben összesen háromszor stb. akkor ijesztő. Ha jóban vagyunk, közeli barát, netán pasijelölt, akkor aranyos.
2015. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"ha pasijelölt..."

Tehát ha jól néz ki, akkor semmi baj nincs.:)

2015. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2es voltam és lány. Nem is értem miért lenne a "női logika" szerint ez ilyesztő
2015. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!