Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátnőmmel már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Steve2222 kérdése:

Mit tegyek? A barátnőmmel már 2 éve együtt vagyunk

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már 2 éve együtt vagyunk, ő az első barátnőm. És elég komolyan gondoltuk, össze költözés stb.. Én pedig 2-3 napja jöttem rá hogy ez nekem nem lesz jó.. Szeretem őt de lehet jobb lenne ha szakítanák vele... Nem tudom mit tegyek, ezért is fordultam erre az oldalra.

2015. márc. 24. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért akarsz vele szakítani ? Meguntad ?
2015. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom... Nem nagyon tudom el képzelni vele a jövőm... Hogy is mondjam a jövőmet csak ennyinek látom (Munka munka hátán ő meg csak otthon ül.) Jó ezzel annyira nincs is nagy baj.. De még fiatal vagyok, élni szeretnék és nem ilyen lánnyal szeretnék lenni aki csak ülne. Anyám is egyedül nevel, nevelt fel dolgozott, dolgozik. Nem tudom hogy én látom -e rosszul...
2015. márc. 24. 15:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, számolj háromig és dönts... Vaaagy dobj fel egy érmét, és amelyik oldalnak drukkolsz az lesz. Szerintem már döntöttél, csak megerősítésre vársz.
2015. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nálam ilyen megfordul a fejemben, akkor az esetek 90%ában szakitok is. Mert ha én nem vagyok boldog, és a párom azt hiszi minden rendben, akkor az átverés vele szemben.


Próbálj beszélni a lánnyal, rágjátok át a dolgot, és ha továbbra is rossz neked a kapcsolat, akkor vegyetek búcsút egymástól.

2015. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért, neki nincs munkája? Vagy nem tanul most,hogy legyen?

Neki is csak ennyi az életcélja? Átbeszéltétek ezt rendesen

Hány évesek vagytok,nem korai-e az összeköltözés?

Egyébként mi is előre tervezünk,ő már dolgozik,én még nemsokára megyek egyetemre, utána közös élet lesz,de elhatároztuk,hogy gyűjtünk és egy csomó szép helyre fogunk utazni a világban.

Nem értem nálad mit takar az pontosan, hogy "ő csak otthon ül."

2015. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 18 évesek vagyunk mind a ketten. Nem még nem beszéltem vele erről. Egyik válaszolónak igaza lehet hogy csak megerősítésre vágyok, de nem tudom még én se pontosan hogy mit akarok.. Amióta vele vagyok hazudok a családomnak, barátaimtól is el távolodtam. Utolsó válaszolónak pedig csak annyit mondok hogy ő nem is akar szerintem majd dolgozni soha. Volt rá lehetőség de nem ment azzal az indokkal hogy mi lesz ha nem is együtt dolgozunk... Pedig 1000%-ra együtt dolgoztunk volt.
2015. márc. 24. 20:43
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg eldönteni el döntöttem csak a baj hogy szeretem és ha vele vagyok nem nagyon akarok vele szakítani, ha pedig nincs velem akkor pedig jobb lenne. Anyámmal se vagyok azóta valami jóban amióta vele vagyok. Mert nem bírja anyum a lányt meg ő se bírja anyámat.
2015. márc. 24. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor nagyon fiatalok vagytok még, ne költözzetek össze, pláne ha benned kétségek is vannak.

Ilyen korban még szórakoznotok kéne,barátokkal együtt lógni, annyit együtt lenni amennyi jól esik, de közben külön életet is rendezni,ki-ki a sajátját amiben egymásnak társai vagytok/lesztek. Persze ettől függetlenül lehet komoly a kapcsolat,de nem kell elsietni semmit.Élvezzétek ki,hogy fiatalok vagytok,nem kell már házastársi életet játszani, elég lesz majd,ha úgy hozza a sors.

Kicsit fura nekem az a nem dolgozós dolog, ezt úgy kell érteni,hogy teljesen rád akaszkodik,és ha pl külön válltok mihez kezd?

2015. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez a válasz tetszett a legjobban, és én is így gondolom, hogy bulizni haverokkal lógni építsük saját életünket. Majd lesz ami lesz. Köszönöm szépen a választ. A kérdésedre pedig csak annyit mondok hogy szerintem nem nagyon fog ő dolgozni ha külön leszünk, anyám is úgy látja. Na de mindegy majd lesz aminek lenni-e kell.
2015. márc. 25. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!