Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Peterrel szakitottam 3hete,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peterrel szakitottam 3hete, de nagyon hianyzik, es ezert megkerestem par nap utan ot. Hivasra, sms-re nem felel, kozossegi oldalakrol is letiltott. Mit tegyek? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Szakitas oka az volt, hogy a munkam miatt 2 honapra az Allamokba kellett mennem, Adam kollegammal, aki akkoriban a parom volt, es Peter miatt hagytam el. Peterrel valo kapcsolatom nagy szerelem volt, mindkettonk reszerol. Kozolte velem, ha elutazom 2honapra, akkor nem szeretem ot, es nem tud megbizni, h nem lesz koztunk vmi az exemmel. Tehat ha utazom vege koztunk mindennek. Elutaztam mert utaznom kellett, eletem regrosszabb 2honapja volt, hianyzott. Vissza jottem, es nem bizik bennem, h csak ot szeretem, es semmi sem tortent kint, ezert veszekedtunk sokat, nagyon csunyan megbantott, ezert szakitottam vele, el is koltoztem azonnal. Azt mondta hibat kovetek el, ha elmegyek, es bocsanatot kert. A banto szavai annyira szivbe szurtak, h csak annyit valaszoltam: inkabb Adam mint te. Ezt nem kellett volna, de meg akartam bantani, ahogy ő engem. Azota lkerestem a lakasan is, lattam rajta h orul, h lat, de szigoru akart lenni, bar a lagy hangja mindent elarult. Kerdeztem, h szeret e, es en is hianyzom e neki. Azt mondta: “minden nap egy kicsit kevesebbet, de majd Adam megvigasztal. ” majd hirtelen harag kapta el, es azt mondta jol erzi magat egyedul.30 eves vagyok, de most nem tudom mit csinaljak. Nem zaklatom minden nap, de azt sem szeretnem, ha azt hinne en tenyleg jol vagyok nelkule, igy 3-4naponta hivom, v uzenetet kuldok, de nem reagal. Nem ertem, mire velni.

1: lehet mar nem szeret, 3het alatt elfelejtette ami koztunk volt?

2: mit tegyek hagyjam ot, h azt higyje boldogan elek az exemmel, v nem tolokaodoan, de jelentkezzek tovabbra is nala?



2015. márc. 24. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha Tamással vagy Bélával szakítottál volna tudnék segíteni, de a Péter az kemény dió.
2015. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
cpt._singularity bolond :DDDD
2015. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szimplán nem érdekled.
2015. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem kell ez a hülye taktikázás, mert a felét sem értené és csak időpazarlás, légy konkrét őszinte és beszélj Petyussal.
2015. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első válasz megöl XDDDD made my day
2015. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mondj le róla és válaszd Krisztinát.
2015. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem adj egy utolsó esélyt, de ne már ilyen hívogatásos dologgal kötelezd le, hanem menj a lakására. Menj biztosra.

Ha meg off akkor off, miért nem kerestél az Államokba vmi férj jelöltet? Amúgy is csúnya dolog volt az exeddel elutazni.

2015. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Besirtam az elso valasztol!!! :D :D :D
2015. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert Péter egy fasza gyerek. :D
2015. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom azt a par ertelmes valaszt, a tobbit jeleneg nem tartom viccesnek. Irtam, h voltam a lakasan is es elutasitast kaptam. Az exem es koztem "Petya" ota semmi sincs, a munkamat sem akartam elvesziteni. Manapsag nehez allast talalni.
2015. márc. 24. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!