Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta?

Figyelt kérdés

Az iskolában felelsz vagy merszeztünk és a volt pasim azt a feladatot kapta hogy smároljon le vkit (2 fiú 3 lány volt). Mivel nem akart veszíteni (ha veszít akkor az udvar közepén le kell húzni a nadrágját) ezért meg kellett csinálnia! Engem smárolt le! Már rég szakítottunk! Kb úgy 10-15 mpig tartott és többször is "belém harapott"(nem igazábol hanem csak úgy megnyomta)Azóta mindenkinek azt mondja hogy csak azért csinálta mert ez volt a feladat!

De én nem hiszem mert ugyan úgy csókolt meg mint régen!Volt benne vmi bizsergés!

12/l ő 13/f (6 hónapig voltunk együtt)

Pls értelmes válaszokat!

Nagyon össze vagyok zavarodva!

Most akkor össze akar jönni újra????

vagy nem?? :/ :$ :S Pliz PLS!



2015. márc. 24. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Unatkozó ovisok vagytok.
2015. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 CptTomato ***** válasza:
96%
Menj inkább barbizni....
2015. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg
2015. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kösz az értelmes valaszokat #1 #2

Tudjátok én is tudom h 12 13 éves köcsögök vagytok akik gyikok nincs pasijuk mert bénák és csak itt tudnak visszaszologatni másoknak mert itt olyan nagy menők vagytok mi?

Ja és egyépként bibibi mert én legalább 12 évesen 6 fiúból 4-el jártam! Szerencsétlenek

2015. márc. 24. 17:14
 5/11 Interferencia ***** válasza:
93%
Ez ugye csak paródia?
2015. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ja bocs pasijuk és csajuk nincsen

Mellesleg jelentve vagytok! :)

MENJETEK Hot Wheels-ezni meg anyás-apásat játszani

Tudjátok mit? Elegem van! Felhúztatok inkább megyek a medencébe úszni és sőt még a szaunába is beülök!

Viszlát

2015. márc. 24. 17:18
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Ja, hogy troll vagy. Mindjárt más!
2015. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát de mit vártál??? Amugy én nem dicsekednék azzal h sok pasim volt mert Qrvanak néznének!Igaz én fiú vagyok es 16 ja es nem meleg
2015. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bence_ ***** válasza:
100%

Azért itt baj van ha a 12 éves gyereknek már fél éves kapcsolat van a háta mögött.

Ennyi idősen mi bőszen bringáztunk, csúzliztunk. Gyerekek voltunk. Ma egy 12 éves már felnőtt. Párterápiára jár és 20 évesen kiég. :-S

2015. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hallod, te ritka nagy Ÿríbí vagy, és h 12 évesen 6 pasid volt egy picit szánalmas...remélem felcsinálnak holnap este -.-""
2015. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!