Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés
A párom akivel picit körülményes volt az összejövés. Ugyanis amikor elkezdtünk ismerkedni ő még kapcsolatban volt. Sokat vívódott. Nem volt szex köztünk addig ameddig kapcsolatban volt. Csak csók és találkák romantikus séta vacsi. Majd lebuktunk. Időt kért hogy rendezze. Úgy tűnt a barátnőjét választja. De pár hét múlva megint elkezdett titokban keresni. Majd szakított a csajjal. Elköltözött. Összejöttünk. Minden barátja rokona stb tud rólam, bemutatott nekik. Viszont azt nem hagyja hogy kitegyem facebook-ra hogy együtt vagyunk. Róla nincs sok infó fent nem szereti ezt. Viszont az exének megengedte. Bár azt mondja neki se engedte volt ebből cirkusz. Hát nem tudom. Ti mit tennétek?
2015. márc. 24. 17:16
1 2
 1/16 anonim válasza:
Mert amugy igen csak fontos h a facebookon fent legyen:D anyaaam...
2015. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 CptTomato ***** válasza:
Keress mást még egy házas pasi szeretőjeként is egyszerűbb dolgod lenne...
2015. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mert szerinted a facebook tesz egy kapcsolatot hivatalossá?
2015. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Én biztos nem szakítanék vele ezért..
2015. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szakítani nem, de lenne egy rossz érzésem. Egy nagyon rossz érzésem.
2015. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Szerintem szakíts vele hátha sikerül kifognia egy hozzá hasonló értelmes nőt aki nem a facebook miatt rinyákol. Mondd, hogy ez nem komoly kérdés!
2015. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerető. Minden szabadidőnket együtt töltjük. Mindenki tud rólam. De valamiért úgy látszik nem akarja még nyilvánosabban.
2015. márc. 24. 17:21
 9/16 anonim ***** válasza:
Az eszem megáll, ez a sok facebook mániákus hülye...
2015. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok fb mániákus. De mivel sokáig titkolt. Lehet bennem rossz érzés nem?
2015. márc. 24. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!