Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esély?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 31 hetes vagyok, holnap lesz napról pontosan 10 hete hogy a babám apukája haza küldött hogy már nem szeretne velem lenni. ez januárba volt,február elején 2szer is találkoztunk amikor megcsókolt,azt mondta ujra akarja kezdeni...2 napig tartott azután megint valamiért vissza mondta. rá 2 hétre véletlenül össze futottunk.. közeledett,hideg voltam hozzá. facen néha beszéltünk de semmi közöset csak h mi a helyzet meg a napunkról meséltünk egymásnak.. hozzá teszem kb február 5.e óta van neki barátnője már,ez mellett közeledett hozzám.. tegnap előtt felhozta h a szex köztünk stb.... és hát kaptam az alkalman mondtam jöjjön le.. tegnap este lejött,együtt töltüttük az estét,teljesen olyan volt mint amíg együtt voltunk és a nagy szerelem volt köztünk. átölelt ugy aludtunk,csókolt.. minden jó volt.meg se kérdeztem h mivan a nőjével.. reggel ugy ment el hogy csókkal bucsuzott. facen irtam milyen jo volt. mivel szét harapta a szám,ha lesz rá lehetőségem vissza kapja.. mondta neki is jó volt,és kitudja hogy lesz e ;) kacsintós fejjel..én irok neki ő egy szavakkal válaszol,az jön le hogy nem nagyon érdeklem... de élőbe meg mást mutatott... szerintetek??? van rá esély hogy vissza jöjjön hozzánk?

2015. márc. 24. 19:49
 1/2 Chone ***** válasza:
Az ilyen embert féregnek hívom, ugrál egyik nőről a másikra, nem törődve senkivel, csak legyen nő a farkán..
2015. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az én is belátom ! de a gyerekem apukája,fiatal ő is... szeretném ha benőlne a feje lágya és velünk lenne... csak nem tudom mire véljem ezeket:(
2015. márc. 24. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!