Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ugy, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ugy, hogy valaki akit szerettetek, megalázott titeket, ezért utána egy következő illetőnek nem mertétek kimutatni az érzéseiteekt, nehogy ugyanugy járjatok?

Figyelt kérdés
Én most hasonloan vagyok, van a munkahelyemen egy pasi, akinek ugy látom én is bejövök, csak nem mertem neki eddig egyértelmű jeleket küldeni, nehogy ugy járjak mint az előzővel, de rájöttem hogy ez hülyeség, mert ő a mulbeli dolgaimrol nem tehet...
2015. márc. 24. 20:53
 1/4 Chone ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdést.
2015. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, valójában inkább tapasztalatcsere céljából irtam ki..
2015. márc. 24. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez a helyzet. A párommal már lassan két éve élünk együtt, de még mindig sokszor visszecseng a fülemben az exem néhány borzalmasan sértő mondata. Például hogy csak azért kezdett velem járni, mert nem volt önbizalma jobb nőnél próbálkozni, de most már hogy meghoztam az önbizalmát, ideje váltani.

Amikor bókot kapok, sokszor eszembe jut, hogy biztos nem mond igazat. Pedig elég jó csaj vagyok mindenki szerint, és ha objektív szempontok alapján értékelem magam, akkor is. Annyi, hogy amikor az exemmel jártunk, volt rajtam plusz 15 kiló és ez nem tetszett neki. Öröm az ürömben, hogy már akkor kiderült, hogy a túlsúlyt hormonprobléma okozta, és amikor elkezdtem gyógyszert szedni, néhány hónap alatt le is ment. Persze akkor már szeretett volna visszakapni, de kinevettem.

Amikor nincs önbizalmam, igyekszem a történetnek erre a részére gondolni. De őszintén szólva nem mindig sikerül :(

2015. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolj arra, hogy akivel most vagy, az teljesen más ember, és teljesen más helyzet (legalábbis aleirtak alapján ugy tűnik)...nem lehet egy kalap alá venni őket! Plusz arra is gondolj, hogy a mostani párod nem tehet arról, hogy a multban valaki szemét volt veled, és ezért nem érdemli meg, hogy ugymond őt "büntesd" azzal, hogy nem hiszed el a bókjaid vagy kételkedsz benne, mert ez nyilván neki is rosszul esne...én is erre szoktam gondolni az utóbbi időben! Szerintem ilyen gondolatok azért segitenek...én is ezelőtt sokszor mindig automatikusan arra szoktam gonodlni, ha nyilvánvalóan kimutatom hogy akarok tőle valamit, akkor biztos ki fog röhögni meg hülyének fog nézni bla-bla, pedig nem, őtőle távol áll az ilyen...és én se vagyok olyan rossz csaj, a munkahelyen is tetszek több más srácnak is, ugyh elhatároztam hogy nem hagyom az egómat lerombolni a multbeli sérelmek miatt!
2015. márc. 24. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!