Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Lassan 3éve vagyunk együtt a párommal de 1éve teljesen megváltozott.Semmit sem akar velem csinálni, sosem megyünk sehova, mindíg én vagyok számára az utolsó.Már lassan 2éve együtt is élünk de csak vagyunk egymás mellett.Soha nem lep meg semmivel se szülinap se névnap se karácsony miközben én mindig megleptem valamivel.

Ha megkérem valamire sosem teljesíti de ő elvár mindent.

Nemrég rájöttem hogy regisztrált egy társkereső oldalra de persze kimagyarázta magát.

Persze én sem vagyok makulátlan mert ezeket szoktam neki mindogatni hogy zavar.

De az elő évünk olyan jó volt, éreztem hogy szeret hogy fontos vagyok neki. Akkoriban volt egy nagyobb családi problémám és ő eltürte a viselkedésem.

Nincs jövője ennek a kapcsolatnak?


2015. márc. 24. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress mást:)
2015. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Találsz jobbat. Lépj ki ebből, nem tűnsz boldognak.
2015. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan azért ilyen, mert kinyalod a fenekét. Kicsit menj el a csajokkal 1-2 este vacsizni, meginni egy bort, csinosítsd ki magad és hidd el, meg fogja enni a penèsz. De hosszútávon sok èrtelmét nem látom a dolognak amúgy, megalázó hogy melletted társkeresőre regisztrált.
2015. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazad van abban hogy mindent megteszek pedig nem kéne. Még azt is elvárja hogy az ágyba hozzam neki a kaját.És hogy regisztrált társkeresőre az bennem egy olyan nyomot hagyott amit nem igazán tudok elfelejteni éshogy nem vagyok benne biztos hogy komolyan gondolja e velem.

Megfogadom a tanácsod és kicsit én is kikapcsolódok! Köszönöm nektek!

2015. márc. 25. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!