Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha jelen esetben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha jelen esetben a párom nem hajlik a kiköltözés irányába?

Figyelt kérdés

25 éves meleg férfi vagyok.

Nagyjából egy éve vagyok tökéletes párkapcsolatban.

De már az elején leszögeztem ,h külföldre tervezem az életemet.Viszont kezdem úgy érezni ,ha párommal nem értek egyet ilyen szempontból.A párom 37 éves és meglehetősen pesszimistán áll a dologhoz.

Hogy ő már túl idős az ilyesmihez meg 0ról kezdeni mindent már késő.De nekem aztán mondhatja az ismerőseim ,barátaim 99%-ka már lelépett innen és akad köztük olyan is aki 35 évesen hagyta el az országot csórón,de normális végzettséggel 2 éve..mára már 2 lakása van és 3 db családi autója Amerikában.Ha velem tartana akkor sem kéne teljesen védtelenül kiköltöznie hiszen a kereszt szüleim már 10 éve Kanadában élnek.És tudom ,h nagyon sokat segítenének az elején.Kezdem úgy érezni ,h a páromnak már ez az álló víz is jó.Nem él rosszul nekem is nagyon sokat segített anyagiakban is magyar viszonylatba nézve gazdag,de nekem ez kevés én rosszul vagyok már ettől az országtól.Ugyanakkor borzalmasan fájna vele megszakítani ezt a dolgot 5,6 év után érzem azt ,h végre megtaláltam azt akire vágyom mitévő legyek?Biztos ,h lefogok lépni ez nem kérdés csak nem tudom ,h vele mi legyen .. bocsi a helyesírásért.



2015. márc. 24. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd. Aki nem szereten kimenni az nem is fog.


Főleg ne ha olyan ország a cél amit a párod nem igazán kedvel.

2015. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én kint lakom külföldön. Életem legjobb döntése volt. Már szüleim és párom szülei is kint vannak. Ők már 50 év feletti ék, és nagyon szeretnek itt. Úgyhogy úgy gondolom sosem késő lépni.

😊 remélem tudtam segíteni. Skóciában vagyunk amúgy lassan már 5 éve. Hihetetlen jó hely.

2015. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szereted a párod és meg tudtok élni, hogy nincs anyagi gondotok, akkor mi a baj? Én a helyedben nem mennék sehova, hanem megelégednék a helyzetemmel és még jobban szeretném a párom és örülnék,hogy megtaláltam az igazit. Ha külföldön gazdag leszel és magányos, akkor az mit ér?
2015. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!