Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel három hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel három hónapja szakítottunk, de szeretnék neki írni, csak hogy még is mi van vele, mert szakítás óta nem is beszéltünk. Mit írjak ami nem hangzik extra bénán, de nem is olyan egyszerű mint egy "szia, mizu"?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk végén sokat veszekedtunk, már szakítani akartam, végül közös megegyezéssel lett vége és nem haraggal váltunk el. Mindenképp szeretnék neki írn, de még nem voltam ilyen hehelyzetben. Fogalmam sincs ilyenkor mit lehet mondani. Nem csak jártunk, de legjobb barátok is voltunk és ez a része hiányzik nagyon ...

2015. márc. 24. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Sehogy leginkább...
2015. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CptTomato ***** válasza:
71%

Nem.. nem akarsz ráírni.... ebből csak bukta lehet....

amúgy meg mi a bajod a szia mizu-val?

2015. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem túl egyszerű?:D bár lehet túl dramatizálom
2015. márc. 24. 22:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Rossz ötletnek látjátok, hogy írjak neki? Nem akarok már vele újra osszejonni, de mikor vége volt még ő mondta többször is, hogy szeretné ha később újra baratok lennénk. Én is szeretném, mert olyan részről jó volt vele.
2015. márc. 24. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat haver, tapasztalat...
2015. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Leírnád a tapasztalatodat akár privatban is? Érdekel. Hátha nekem is hasznomra lesz.
2015. márc. 24. 23:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj, en is hasonlot szeretnek, de minek erolkodjek, amikor latom elore, h nevetseg targya lennek, az uj tarsaval egyutt nevetnenek ki, tudom, mert mellettem is ezt csinalta nagyjabol, bar ha jo baratok voltatok, akkor nalad talan nem ez lenne, de az enyem tuti nyomulasnak gondolna.
2015. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ő nem hiszem, hogy nyomulásnak fogná fel, főleg, hogy van alakulóban egy kapcsolatom és ő ezt tudja. De hiányzik a barátsága. Én megpróbálom, bár még kicsit erőt gyűjtök.
2015. márc. 25. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!