Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik ez velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem? Generációs átok, vagy esetleg mértéktelen hülyeség, esetleg tudatalatti gonoszság?

Figyelt kérdés

Az első barátnőm öngyilkos lett. A második barátnőmről senki sem tud semmit, a rendőrség eltűntként keresi. A harmadik barátnőmet a pszichiátriai osztályon kezelik. A negyedik barátnőm, alkoholista lett, kiújult nála egy betegség, bármelyik percben meghalhat.



most itt vagyok egyedül, és jobbnak látom ha egyedül is maradok, mert mindenkit kicsinálok, kikészítek, kiidegelek.....tehát az életem egy...szo*ás.


miért van ez?

mindig ez van, szerzek egy lányt, ne értsétek félre, a szépség relatív és elvont, nem sajnáltatni akarom magam, de tény, nem vagyok egy "szépség" az arcom semmilyen, kiálló kapa fogak, görnyedt hát, semmi izmom, ráadásul divatjamúlt, kopott ruháim vannak, de ezzel az ocsmány képpel, meg ezzel a megjelenéssel is, mindig felszedem a legszebb lányokat, és tényleg szépek, folyamatosan írtak nekik facebookon, a suliban nyomultak rájuk, az utcán bókoltak nekik, mind ilyen tipikus, baba, vagy macskaarcú, tiniteestű, kerek fenék, szép formás mell, mindegyik edzett, gyönyörűek voltak, az ismerőseim mindig irigykedtek rám, a rokonaim pedig örültek, hogy ilyen szép lányokat találok magamnak. Akik nem csak kívülről szépek, hanem belülről is, a lelkük is gyönyörű, mind hűséges volt, alap volt, hogy nem beszélgettek fiúkkal, nem barátkoztak fiúkkal, mindegyikkel lehetett volna közös jövő tervezni, mind össze szeretett volna költözni, és hiába ott volt az egyetem, nekik, vagy a munka, gyereket szerettek volna, mert mind szerelemből szeretett.

Én ezt kihasználtam, aljas, tetves, gennyes módon, és visszaéltem ezzel, kikészítettem őket, mind 20 év felettiek voltak, és mindegyiket tönkre tettem.


Miért csinálom ezt?

És miért találok mindig hűségeset, miért nem találok olyanokat akik megcsalnak, vagy akik másra gondolnak?


Volt mikor már nem volt elég az írás, és gyorsan lementem hozzá, és egyből szexeltünk, szeretgedtük egymást, terveztük a gyerekek nevét, hogy mikor veszünk ki albérletet, mikor költözünk össze.


Ilyenekről gondolkoztunk mindig, 5 percenként ölelés, csók, puszi........és mindig ilyet fogok ki, aki szeret, és mindig elba**om....miért csinálom ezt????

mi bajom lett volna???

volt az életemben 4 gyönyörű lány, mind a 4-el családot, jövőt alapíthattam volna, lett volna egy nyugodt kis életem, egy nyugodt hellyel, munkával, gyerekkel, gyönyör feleséggel....most meg, itt szívok, hogy, hogy ba**attam el...hol volt az eszem, négyszer elkövetni ugyan azt a hibát. miért????


22F


2015. márc. 25. 02:21
 1/8 anonim ***** válasza:
bilibe lóg a kezed kisfiam, lövik a pizsit, húzzál aludni mert már félrebeszélsz.
2015. márc. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
???
2015. márc. 25. 03:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit csináltál velük?? :o
2015. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az nem lényeg a lényeg, hogy miért csinálom velük.
2015. márc. 25. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez átok. Én le tudom rólad venni.
2015. ápr. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A generációs átok az, amikor a felmenőidtől öröklöd az átkot. Szerintem véletlenek sorozata egyébként.
2015. ápr. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szimplán kamu
2015. ápr. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem átok, ez mentális zavar. Valami odabent nincs rendben veled. Valamiért úgy érzed, nem érdemled meg a boldogságot, ezért elűzöd magad mellől, azt aki boldoggá tenne. Az, hogy miért érzel így magad iránt, azt már csak a gyerekkorodban/lelkedben való, hosszas vájkódással lehet megtudni.
2015. ápr. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!