Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jussak ki külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jussak ki külföldre minél hamarabb?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátom, együtt vagyunk 10 hónapja lassan. A múlt csak annyi hogy letettük együtt az 'egészségtelen' életmódot, most elkezdett dolgozni, és előtte megbeszéltük hogy ketten minél hamarabb kimegyünk külföldre és nem lesz se ivászat se drog. Lehordott mindennek hogy én lusta vagyok ,nem dolgozok és mire sikerült egy munka, mondtam neki, és erre azt mondta hogy ne menjek mert elrabolnak blablabla...szóval nem enged nagyon barátokhoz sem, mert régebben is féltékeny volt rájuk, még a szomszédba sem enged el nélküle, nem hogy még dolgozni. És tegnap szépen bejelentette hogy ő a fizetéséből ő venni akar szívni valót, meg ilyeneket, amikor úgy volt lebeszélve hogy nem költi el semmi hülyeségre, hanem ruhákra,és gyűjtjük a pénzt.... de úgy látom komolytalan...
2015. márc. 25. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyűjts pénzt, aztán fogd meg magad azt irány a nagyvilág, nem kell a barátoddal foglalkozni.
2015. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, azt akarom de nincs szívem itt hagyni! Pedig már sok ismerősömmel kimehettem volna! És én h*** elutasítottam
2015. márc. 25. 10:37
 3/9 A kérdező kommentje:
És annyi tervünk lenne, Olaszország, Németország, de... ezzel sose fogok kijutni sehova, még Szolnokig se...
2015. márc. 25. 10:40
 4/9 anonim ***** válasza:

El szokolja a pénzt?

Elkölti "Z"-re?

2015. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és mindennap jár kocsmába... ez is bánt...
2015. márc. 25. 10:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Sok ilyen szívós haverom van nem véletlen évtizedekig szívtam én is pontosabban 11 éve tologatok k.b.

És rohadtul nehéz visszaállni a rendes hétköznapokra.

Mivel minden áldott nap szívtam éveken keresztül rendszeresen.Mára már vissza vettem belőle ,de nem hagytam el véglegesen.Le voltam döbbenve magamon ,h mennyire antimotiváltá tett és teljesen érdektelenné.

Nem volt célom és csak tengtem lengtem.Valakinek könnyen megy a leszokás valakinek rohadtul nehéz, valakire így hat valakire úgy.

Persze terveim mindig voltak,h majd így meg úgy megváltozom meg majd belekezdek ebbe abba persze sosem jutottam túl az ábrándozáson vagy ott hagytam mindent 2próbálkozás után mert könnyebb volt a haverokkal beszívni és szarni az egész világra.Ameddig rendszeresen használtam tudatmódosítókat nem csak Z-ét elég sok mást is nem igen tudtam előre lépni rám ez így hatott.Sok barátom a fősuli mellett vizsga időszakban is szívott és mégis elvégezték tehát vannak kivételek.

Lehet ,h a barátod is ezt az ábrándozós állapotban van jelenleg ,h gondolati szinten eljut odáig ,h változtatni akar,de a tettekig már nem jut el.

Szerintem neki mindenképpen vissza kell venni mindenből ha cselekedni akar.Ha nem azt veszitek észre ,h megint eltelt 1,2 év ,de még mindig ugyan azokat a köröket futjátok.Ha továbra sem képes változni kénytelen vagy egyedül lépni mert hátráltatni fog tehát már nem csak magát hanem téged is .

2015. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Hülye vagy mint a többi, neked is csak a rossz kell, ha ez kell és vele maradsz akkor nem tudlak sajnálni szenvedj.

2. ha elhagyod nem leszel hülye pic**sa, aztán menj ki külföldre.

külföldre kimehetsz akár most is biciklivel.

2015. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezzel az emberrel nem hogy kulfoldre nem jutsz ki, de az eletben sem jutsz sokkal elorebb.

Nem enged dolgozni? (Bar nalam mar a "nem enged baratokhoz" is valook, felnott ember vagyok szabad akarattal es dontesi lehetoseggel, na de dolgozni?? Teljesen abszurd.)

Komolyan mondom, gondolkozz-e a jovodon, mert o lathatoan nem mutat hajlandosagot valtozasra, az ilyen emberek csak szovegelni meg igergetni tudnak.. Ha valamire jutni is akarsz a jovoben, elso korben ettol a kolonctol kell megszabadulnod.

2015. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló : Teljesen igazad van, állandóan ígérget amióta együtt vagyunk, és csak a szája nagy.
2015. márc. 25. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!