Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tükör-e a másik?

Figyelt kérdés

Az alábbi, szerintem érdekes cikkről szeretnék véleményeket, tapasztalatokat cserélni másokkal.

[link]

Értem is meg nem is :)



2015. márc. 25. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz? :)

Az amilyen vagy olyan típusút vonzol magad köré kissé félreérthető, mivel sokszor épp az ellenkezőjét szoktuk tapasztalni. A késős a pontossal idegesíti egymást a rendmániás a rendetlennel. Az egyik véglet a másikkal.


Ezen kívül sokszor azt mondjuk, hogy a másik a hibás.. holott mi magunk is azok vagyunk, ezt a párunk jól el is tudná mondani..

2015. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:) Az nem világos, hogy a cikk az otthonról hozott "rossz" programokról ír. Ez nálunk is van, felismertük őket. Ebből és az eltérő igényekből van egy pár, ami miatt döcög a kapcsolatunk.


Illetve ezt írja a cikk: "A társ, mint egy tükör segít abban, hogy meglásd valami fontosat. Azt, amit nem fogadsz el benne, azt valójában Te hordozod - félelem, fájdalom, szokás – és valójában ettől szeretnél a leginkább megszabadulni."


Ha a páromnak egy adott dologban van egy rossz programja, amit én nem szeretek, és a egyébként a párom sem szereti, de nem igazán tud rajta változtatni, akkor mit lehet tenni?

2015. márc. 25. 12:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosítanád? Úgyis név nélkül vagy, írd le milyen otthonról hozott rossz programjaitok vannak. Úgy jóval könnyebb válaszolni ... mert nem minden problémának ugyanaz a megoldása :) Ugyanúgy mint az orvosnál: náthára és tüdőgyulladásra is más kell, pedig bizonyos tünetek egyformák...
2015. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!