Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha kicsit távolságtartó vagyok vele szemben, pedig nagyon szeretném barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Ami azt illeti, elég régóta szeretném megszerezni, de kezd alábbhagyni a lelkesedésem, és egyhén fogalmaztam. Hónapokon át magas fokozaton pörögtem, jól alakultak a dolgok, de többször leállított, volt, hogy 1-2 hétig nem beszéltünk. Még mindig vonzónak találom, úgy érzem, hogy talán szeretem is, de valahogy olyan... Erőtlen, vagy üres vagyok, nem tudok annyira lelkesedni iránta, elég hideg, hűvös vagyok vele szemben, pedig nem szeretnék. Ez miért van? (Egyébként ő is észrevette, és mindig kérdezi, hogy mi van velem, én pedig meg sem tudom fogalmazni igazán)
2015. márc. 25. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert leállított többször is, mint ahogy említetted.
2015. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hónapokon át tepertél és semmi?

Hát akkor hagyd a fenébe nem éri meg a szenvedést.

2015. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 EgyGyűrű...! ***** válasza:
Ha o allitott le akkor ne csodalkozz. Hagyd most mar. Keress vlki mast 😝😓😉😣
2015. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!