Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elfogadható hogyha hazudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elfogadható hogyha hazudok a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé furán viselkedik, lehet hogy azért mert megjött neki meg ilyenek. Messze lakunk egymástól, és megbeszéltük hogy 2hetente találkozunk. Most úgy egyeztünk meg hogy húsvétkor átjön, és együtt leszünk, de az már a 3. hét

most azt akarja hogy mennyek át hozzá, de a szüleim nem engedik, ezért most tiszta rosszkedvű, hogy semmit nem teszek érte, hogy nem is szeretem őt meg ilyenek. Félek hogy szakitani fog velem, ezért gondoltam, hogyha egy más indokot tudnék mondani, akkor megoldódna a gond, és akkor mondom el neki, amikor már jobban kijövünk

az lenne hogy orvoshoz kell mennem szűrővizsgálatra :/ ez tényleg komoly dolog már sokszor voltam ilyenen, szerintem elhinné

vagy ha megteszem akkor ne is mondjam el neki?


2015. márc. 25. 15:26
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és 17F ő 15L (majdnem 16)
2015. márc. 25. 15:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a menstruációra fogod azt, hogy furán viselkedik, akkor neked nem való kapcsolat.
2015. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mindig szokott ilyen történni, de csak akkor parázik mindenen amikor megjön neki
2015. márc. 25. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kis piti dologban nem tudsz őszinte lenni az nem jó. És ha ő ilyen kis piti dologban nem tud megértő lenni, az sem jó.

17 éves vagy. Fiatalkorú. A szüleid tartoznak érted felelősséggel. Akármilyen bénán is hangzik. A barátnőd nem a halálán van. Ezért nem érdemes, mondjuk kiszökni.

"Semmit nem teszek érte, hogy nem is szeretem őt." Ez érzelmi zsarolás. Mondhatod te meg azt, hogy : "Nem vagy egy megértő barátnő, nem szeretsz."

Ha elhagy, ne bánkódj. Mert vagy vissza jön. Az ilyen mindig vissza jön. Vagy lesz neki más, de akkor te jobban jártál, hidd el.

2015. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!