Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyek egy "romantikus" ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamara98 kérdése:

Melyek egy "romantikus" ember jellemzői manapság?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikor beszélünk romantikus emberről?

#romantika #romantikus alkat
2015. márc. 25. 15:43
1 2
 1/13 A jó Solonius ***** válasza:
0%
Mint, amilyenek régen is voltak.
2015. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha nem mondod hülyén halok meg. Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek mi jellemzi a romantikus embert? nektek mi számít annak?
2015. márc. 25. 15:48
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

olyan ferfi akinek van penze es egy nagyon minimalis erzeke a nokhoz.

szerintem. vagyis manapsag ez az elfogadott...

2015. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Az a romantika, amikor a csaj azt mondja megitta az utolsó sört, de mégsem csapom érte pofán.
2015. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
4-es , az nem romantika, hanem szeretet.
2015. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az itteni emberek 90%-a még a kérdést sem érti,nem hogy válaszoljon rá, ezért próbálja elhülyéskedni. Köszönöm a normális válaszolónak.
2015. márc. 25. 15:59
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
a romantikus férfi előtérbe helyezi a nőt, mindig kedveskedik vele, bókol......... őszintén kérdező, ezt minden normális ember tudja
2015. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

hát a romantikus ember olyan... romantikus :D tudod, lovagias, gáláns, nagylelkű, törődik és odafigyel, az érzéseit nem titkolja (bár azért nem is dörgöli az orrom alá percenként nyálazva, az már más kategória), udvarias, kreatív (leginkább a programokat illetően), ilyenek. a mai világban elég nehéz ésszerű keretek között tartani a romantikát, és nem átlépni a határokat: sem nyálas papucsnak lenni, sem pedig érzéketlen bunkónak.


romantikus dolog pl, ha a naplementében sétálunk, leülünk egy padra a folyó partján és beszélgetünk.

érzéketlen bunkó dolog az, ha én mennék a naplementébe sétálni, leülni egy padra a folyó partján és beszélgetni, de ő legyint egyet, kiröhögi az ötletem, és gúnyolódik, hogy nem egy középkori tündérmesében vagyok.

nyálas papucs dolog, ha sétálunk a naplementében, leülünk egy padra a folyó partján, semmi mást nem csinálunk, csak csókolózunk, amikor levegőt vennék, akkor meg csak hajtogatja, mennyire szerelmes és velem akarja leélni az életét, nagyzol és közben odarendel mellénk egy spanyol zenekart játszani.


próbáltam példákkal illusztrálni, remélem összejött :D

2015. márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindenki a férfit elemzi, pedig a nőre voltam kíváncsi, na se baj! köszönöm a válaszokat(:
2015. márc. 25. 16:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem azt írtad a kérdésbe?
2015. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!