Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Varjak amig o ir?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Varjak amig o ir? Tobbet neirjak s nekerem? Adjatok tanácsokat.

Figyelt kérdés
Van egy fiu ram irt egyik nap kb 2 hetig beszelgetünk de csak facebookon,readasul egy suliba jarunk egy évvel nagyobb mint en. Aztan a hetvegen elkerte a szamomat es sms zni keztunk. Hetfon talakoztunk,elmentunk setalni jo volt csomot beszelgetunk meg minden. Megcsokolt s elmondta h o tobbet is szeretne mint baratsag. Akkor este meg beszelgetunk sms be, s azota vagyis 2 napja se kep se hang. En irtam neki de o nm valaszol. Vajon miert? Mitegyek? Varjak amig o ir?
2015. márc. 25. 16:12
 1/1 anonim válasza:
Szerintem várj még egy napot.. Általában három napig nem szoktak ilyenkor keresni, hogy hiányozzanak. Én nem tudom mi ez a hülyeség náluk de én utálom..
2015. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!