Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyit szoktatok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit szoktatok a párotokkal beszélni facebookon?

Figyelt kérdés

Most nem rég kitalálta, hogy ő nem szeret beszélni facebookon, csak akkor beszéljünk, ha nagyon muszáj... Másfél évig folyamatosan beszéltünk ott, de hogy ne csináljuk, mert hogy legyen mit beszélni, ha találkozunk, meg ő a személyes kapcsolatokat tartja előnyben.

Nálatok mi a rendszer?


2015. márc. 25. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez oké:) nálunk is így volt. Személyesen sokkal jobb és akkor tényleg van miről beszélni:) igaza van
2015. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mi szinte semmit nem beszélünk Facebookon. Én néha írok neki, de nem mindig ír vissza.. Azt szokta mondani, hogy Facebookon nem olyan jó beszélgetni. Ezzel mondjuk én is egyet értek, mert én az esetek 90%-ában Facebookon veszek össze az emberekkel. Csak akkor szokott írni, mikor jön át hozzánk, hogy engedjem be.

14/L

2015. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semennyit. Utoljára pár hónapja linkeltem neki egy számot. De mi a kapcsolat elején is nagyon keveset beszéltünk ott, telefonon, sms-ben kommunikálunk, ha nem találkozunk. Kicsit fura, hogy így mondja a barátod másfél év után, de én megértem.
2015. márc. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem is ismerosom a parom...:-) meg lebuknek :-)
2015. márc. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!