Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a barátom kórosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátom kórosan elhízott nőket nézeget szabadidejében a neten?

Figyelt kérdés

Elég hülyén érzem magam én sokat foglalkozok a testemmel és mindíg is undorodtam a kövérektől, szerintem a neveltetésem miatt. Tegnap azt hitte a barátom hogy már alszom, és láttam hogy a neten képeket és videókat néz kórosan elhízott nőkről...megnéztem az előzményeit és többszáz ilyen képet találtam. Mikor rá kérdeztem azt mondta hogy neki csak rajzon tetszik de élőbe undorító... de aztán találtam nála élő csajokról is videókat...Nem tudom mit csináljak, én elég magas, átlagos testalkat vagyok, nem szeretnék elhízni, de frusztrál hogy őket vonzóbbnak találja nálam... szakítani akartam de azt mondta én vagyok a legszebb és csak én kellek neki... hát érdekes a szituáció..

Más srác is szokott elhízott nőket nézni annak ellenére hogy a barátnője vékony és azt állítja nem tetszenek neki a kövérek?...

Gyanús nekem a dolog, szerintem csak azért tagadja hogy ne legyen féltékeny vagy nemtudom..: SSS

Mit tennétek ilyen helyzetben?



2015. márc. 26. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
A te barátod bizony a dagikra bukik.
2015. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Azoszt igen!

Te sem ennél minden nap pizzát! Néha bevágnál egy-egy jó nagy hamburgert!! :D

2015. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam meghízni amúgy 1-2 éve de nem megy nekem, nem olyan az alkatom, akármit ehetek nem hízok...
2015. márc. 26. 12:57
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
De miért akarnál meghízni? Nehogy már azért hízz, hogy az ilyen hülyéknek tetsszél!!
2015. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Teged szeret, csak neha kell a pasiknak is a valtozatossag. Lehet eljatszadozik a gondolattal, milyen lehet egy molett nő. De korosan elhizott nőket les az kocsit khm...erdeles szitu. Lehet csak erdekli milyenek puceron. Ennyi.
2015. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ő is ezt mondja, hogy minek nézzen vékony lányokat ha itt vagyok neki én, akármikor nézegethet. Meg hogy kell neki a változatosság, de ha csak és kizárólag dagadtakról néz képeket/videókat engem kicsit elbionytalanít... de köszi a válaszokat :)


Amúgy igazából azért vagyok bajban, mert meg akarja lassan kérni a kezem, és nem tudom eldönteni, hogy tudok e élni életem végéig ezzel a frusztráló gondolattal, hogy egy olyan nő mellett lehet jobban érezné magát, én pedig egy olyan férfival, akinek én vagyok az ideálja..

2015. márc. 26. 13:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nőként egy időben rákaptam, 1 nő 2 ffi videókra. Szinte csak ilyeneket néztem. Gondolatban izgatott.

Egyszer a párom megkérdezte, mert lebuktam, hogy akarok-e még egy férfit.

És tudod mit mondtam? Az hogy NEM.


Más a fantáziálás és más a valós vágy. Egy csomó olyan dologról fantáziálok én is amit az életben ki nem próbálnék. De képzelet szintjén izgató.


Ha ezt sikerül megemésztened és felfognod... akkor nyugodtan mondj igent.


Azok a nők nem az ideáljai. Téged akar és kíván. Ha annyira akarna egy kövér nőt, akkor simán kaphatna minden ujjára egyet, mert egy molettebb lánynak nagyon imponál, ha egy normális srác akarja őt.


Tehát szerintem nagyon rossz a gondolat meneted. Keveset beszélsz erről a pároddal, és sok a téves következtetésed.


28N

2015. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A barátod tapasztalatlan, és izgatja a fantáziáját, milyen lehet egy kövér nővel az ágyban. Nekem közel 50 kapcsolatom volt, és majdnem 50 éves voltam, amikor (már régesrég nős emberként) elhatároztam, hogy az életben egyszer kipróbálom kövér csajjal. Annak rendje, s módja szerint befűztem a csajt, megtörtént minden előkészület, aztán mégis meghátráltam. Egyszerűen nem volt gusztusom hozzá. Szerintem fizesd be egy kövér prostihoz, és egy életre elmegy a kedve az ilyen kalandozásoktól.
2015. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sokat segített a női hozzászóló, lehet igazad van, és az utolsónak is köszönöm a tippet, én könyörögtem már neki sokszor hogy még mielőtt elköteleznénk magunkat próbáljuk ki a vágyainkat hogy rá jöjjünk valóban mire van szükségünk, de ő nemet mondott, hallani se akar erről, és azt mondja nem akar mást csak engem. Pedig azért én is kipróbálnék még pár dolgot, és bátorítottam őt is erre, ha már ilyen fiatalok vagyunk (ő 23 én 21).

Rákényszeríteni nem érdemes, igaz?

2015. márc. 26. 13:59
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Jesszusom meg ne hízz ezért!! Maradj egészséges! 21l
2015. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!