Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin-napkor írtam a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateamstrong kérdése:

Valentin-napkor írtam a volt pasimnak egy köszöntő emailt és ő még csak meg se köszönte? Szerintetek bunkó volt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
minek írtál neki?
2010. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem biztos.. lehet h nem tudott még túl lépni rajtad..

Fájt neki a szakítás.. és ez az egész..

Nem biztos h már túllépett rajtad.. és azért nem válaszolt..

2010. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
azért illett volna megköszönnie...
2010. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem kell a volt pasinak írogatni. a valentin nap a szerelmesek napja, és mivel ti már szakítottatok gondolom nem is vagytok szerelmesek (legalábbis ő). csak magadat égeted.
2010. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ki szakított kivel?
2010. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

dehogy bunkó..

nem véletlen hogy ez az ünnep(ami mellesleg szerintem 1 hülyeség) a szerelmeseké..

ő a volt pasid.

kell még bármit is mondanom?

ne essen rosszul:)

2010. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

azért írtam neki, mert ő még nekem fontos, és úgy gondoltam, hoyg ez csak sima, kedves gesztus, amire igazán válaszolhatott volna méh ha csak annyit is, hogy köszi, neked is....

Amúgy meg nem vagyok biztos, hogy azért nem köszönte meg, mert még nincs túl a kapcsolatunkon, mert ő volt az aki szakított

2010. febr. 17. 17:37
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt bunkó.

A Valentin nap a szerelmesek napja és párkapcsolatban élők ünneplik. Az ex-pasiddal már nem élsz párkapcsolatban. Minek válaszolt volna? Te voltál bua, hogy írtál neki.

2010. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én virágot küldtem az exnek, kiborult rendesen. :) Mármint, lánynak.
2010. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha a születésnapjára írtál volna és azt nem köszöni meg, az esetleg bunkóság. De nem akar tőled semmit, ezért nem válaszolt.
2010. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!