Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél év után komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év után komolyan tönkremehet a kapcsolatunk emiatt?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal. A kapcsolatunkat harmónia, együttműködés, megértés jellemezte. Persze voltak viták néha, de mindig a megoldást kerestük, szóval jól működő kapcsolatot mondhattunk magunkénak.

A barátom rasszista. Ez lényegében nem zavarta a kapcsolatunkat, és bár voltak ellenérzéseim, igazából engem sem zavart. Egészen idáig...

A hétvégén ünnepeltük nagyanyám 74. születésnapját és összegyűlt a család és ő is itt volt nálunk és ebéd közben kiderült (amit én sem tudtam), hogy dédapám családneve Dankó volt... ami ugye cigány név.. Erről én sem tudtam, de igazából ha cigány is volt, engem nem zavar, nem is ismertem a dédit..

A barátom azóta viszont távolságtartóbb, többször is mondta, hogy akkor én lényegében cigány vagyok és mint olyan "nem magyar mellé illő faj"..


Mit tehetnék? Egy ilyen apróság átírja az egész rólam alkotott képét? Nem akarom, hogy vége legyen a kapcsolatunknak, de a barátom azóta cigányoz és sértő dolgokat mond.. Segítsetek!



2015. márc. 27. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Skinhead a barátod? :D


22/F

2015. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akik ilyen berögzötten rasszisták azokkal nincs mit tenni. Az a muris az egészben, hogy a magyarokat már annyiszor megritkították, hogy tiszta vérvonalú talán nincs is már belőlük, szóval én az ilyennek felkutatnám a családfáját hogy képbe kerüljön hány általa gyűlölt népcsoportból volt rokona :) 25/F
2015. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SweetLady ***** válasza:

Rühellem a szélsőségeseket rühellem...

Fú :D mutasson nekem olyat valaki akinek keveredés mentes a családfája :D nincs benne semmilyen nemzetiség :"D

Főleg ebben az országban

2015. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem skinhead, igazából teljesen normálisan néz ki, meg nem hangoztatja mindig ezt a nézetét, de ha szóba jön a cigányság vagy a zsidók akkor egyből harap rá... nagyanyámat azóta "cigányasszony"ként emlegeti:(
2015. márc. 27. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

XDXD

Szakíts fele. Indok: Nincs agya.

Ismer 1.5 évig s oktalanul( olyan okkal, pl levest ettél reggelire) távolságtartó lett.. xDXD

Nem az számít minek születsz, hanem milyen vagy..

Aki e pár szavas mondatot képtelen felfogni.... nem méltó létezésre.

2015. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. A családnév még nem jelenti egyértelműen azt, hogy valamilyen etnikumhoz tartozik az illető.

2. Az, hogy a dédidben esetleg volt cigány vér, és így benned is van, még nem jelenti azt, hogy cigány vagy.

3. Pedig de, ebbe fog tönkremenni a kapcsolatotok, mert a barátod egy ostoba, csőlátású szerencsétlen, aki hiába volt veled másfél évig, sokkal fontosabb mérce neki az, hogy a számodra ismeretlen felmenőid milyen származásúak, mint az, hogy milyennek ismert meg téged az elmúlt években.

2015. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondok egy hasonló trú sztorit:


Egy ismerős csajnak tipikus magyarosított neve van, ráadásul karakeresebb orra, és egy zsidó srác nagyon rá volt izgulva, hajtott rá ezerrel, de komolyan, éveken át. Aztán egy ponton kiderült, hogy a csajban minimum 2 generációig felfelé semmi de semmi zsidó vér nincs. Ezek után a srác elkenődött és azonnal dobbantott.


Vannak emberek, akik elvi (vagy vallási) alapon ellenzik a "fajok" keveredését, ez van.

2015. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neeeeee...XD Komolyan így nevezi nagymamád? Szerintem ennek már soha nem lesz vége ha így áll hozzátok, és, hogy a kérdésedre válaszoljak: Igen tönkremehet, hála neki és a viselkedésének! :) Hosszú távon ezt nem fogod tudni elviselni szvsz. Persze én sem szeretem az etnimumokat, sőt! Kinyílik a bicska a zsebemben (már ha lenne), amikor meglátok egy rejtett erőforrást vadiúj BMW-vel, vagy egyéb prémium kategóriás autóval! Egy ideig voltam skin is, de ez már nem a témába vág...:D
2015. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!