Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben szokott kimerülni az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben szokott kimerülni az, ha valaki nagyon "nyomul" vagy "teper"?

Figyelt kérdés
Hozhattok netes példákat is a személyeseken kívül.
2015. márc. 28. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én már magamat is annak éreztem, a pasi megtudta, hogy tetszik nekem. A barátjának is beszéltem erről, meg barátnőimnek is. Majd kidumáltak vele. De a haverjának mondjuk tudatosan mondtam el, nem jött be. Utána poénosan hívtam magamhoz megalázóan lekoptatott. Majd próbálkoztam elvitetni magam a kocsiján, ekkor is lefagyott, és közönyösen lekoptatott. Egyszer egy buliba táncoltunk, mondtam hogy mennyire örülök neki, hogy velem is táncol, lefagyott és otthagyott rögvest. Hát utólag azt mondta hogy azt hitte beszóltam neki. Mások szerint nem nyomultam, szerintem igen. Ugyhogy kinek mi.
2015. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!